Neler Yeni

Bu sistem alınır mı? Ve bu sistemle yayın yapılır mı?

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Bütçe
19500
Yakın çevremdeki bilgisayarlardan anlayan arkadaşım bana bu sistemle yayın yapılmayacağını ve yappilirsem sistemin erken zaman yorulacagini ve sadece Parama yazık olacağını söyledi işlemci biraz kötü ama ilerleyen zamanlarda 5600 falan alacağım öneri yapabilirsiniz maks 19500k şimdiden teşekkürler

KlausM

80+ Silver
Yayın yaparsın sıkıntı yokda şubesi olmayan bilgisayar firmalarından ürün almanı önermem sonuşma gelen ürün yamuk gelse kırık gelse geri göndereceksin süreç olucak sana geri göndercekler belki kabul etmeyecekler kargo firmasını suçlayacaklar o sebepten şubesi olan yerden aldığın zaman problem olmaz direkt değiştirirsin ürünü

Hydranoid

80+ Bronze
Yayın yaparsın sıkıntı yokda şubesi olmayan bilgisayar firmalarından ürün almanı önermem sonuşma gelen ürün yamuk gelse kırık gelse geri göndereceksin süreç olucak sana geri göndercekler belki kabul etmeyecekler kargo firmasını suçlayacaklar o sebepten şubesi olan yerden aldığın zaman problem olmaz direkt değiştirirsin ürünü
Şubesi olan yerden alacaksa 19a değil 35-40a alır artık bu tarz bileşenler farklı şekilde geliyor alırken video çekilirse veya almadan kutuyu açarken çeksen bile çoğunda kabul ediliyor ama sen bilirsin

Existentia

80+ Silver
hocam 5500den 5600a falan geçilmez ziyan harcayacagınız zamana değmez ayrıca 5500 ve 3060 ile basit oyun yayınları yapılır ama kapsamlı şeyler düşünmeyin bence

KlausM

80+ Silver
Şubesi olan yerden alacaksa 19a değil 35-40a alır artık bu tarz bileşenler farklı şekilde geliyor alırken video çekilirse veya almadan kutuyu açarken çeksen bile çoğunda kabul ediliyor ama sen bilirsin
Ne olursa olsun ben tavsiye etmiyorum şubesi olmayan yerden ürün alınmasını adam akıllı muhatabın bile olmuyor bir sorun çıkınca yardımcı olacak bir şubesi bile yok ben x firmasına gidiyorum sorun olunca adamlar seve seve yardımcı oluyorlar gerekiyorsa değiştiriyorlar gerekmiyorsa düzeltip veriyolar miss gibi keyfime bakıyorum saçma sapalak dandik şubesi olmayan ne sattığı belirsiz ürünleri satan firmalardan alışveriş yapmıyorum

Honigfluss

80+ Bronze
Şube derken fiziksel mağazayı kast ediyorsun herhalde ama ne alaka anlamadım. Her türlü müşteri hizmetlerini arayıp soruyorsun. Gamegaraj güvenilir ve ekonomi sırf pc'yi satan şirketi beğenmedik diye 3-4K kazık yemeyi kaldırabileceğimiz bir ekonomi değil.

KlausM

80+ Silver
Şube derken fiziksel mağazayı kast ediyorsun herhalde ama ne alaka anlamadım. Her türlü müşteri hizmetlerini arayıp soruyorsun. Gamegaraj güvenilir ve ekonomi sırf pc'yi satan şirketi beğenmedik diye 3-4K kazık yemeyi kaldırabileceğimiz bir ekonomi değil.
keyfin bilir

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Mehmet Kayra Suvar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam 5500den 5600a falan geçilmez ziyan harcayacagınız zamana değmez ayrıca 5500 ve 3060 ile basit oyun yayınları yapılır ama kapsamlı şeyler düşünmeyin bence
Rtx3060 değil rtx4060 a yükselttim ama link de gözükmüyor herhalde

kırmızışarapp

80+ Silver
İstanbul'da şubesi var. Yorumlarıda gayet iyi. Daha önce arkadaşım ekran kartı almıştı. Bozulunca yolladı yeni sıfırını yolladılar. Dün bende sistem aldım aynı siteden gayet rahatım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yakın çevremdeki bilgisayarlardan anlayan arkadaşım bana bu sistemle yayın yapılmayacağını ve yappilirsem sistemin erken zaman yorulacagini ve sadece Parama yazık olacağını söyledi işlemci biraz kötü ama ilerleyen zamanlarda 5600 falan alacağım öneri yapabilirsiniz maks 19500k şimdiden teşekkürler

Ben ekran kartını ocsiz aldım. Ocli ve ocsiz model arasında çok fark yok. O kadar fark vermeye gerek yok. Bence 5600 al direkt. Ben şu şekilde dizdim.

Ekler

• Screenshot_20240224_222107_Chrome.jpg
    Screenshot_20240224_222107_Chrome.jpg
    119.6 KB · Hit: 15

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

RTX 4060 dan bahsediyoruz ne demek yayın yapılmaz 😀

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,150
Üyeler
149,851
Son üye
Kyzuko
Top Bottom