Neler Yeni

Bu sistem alınır mı ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
inşallah alırsam oynarız
Mesaj otomatik birleştirildi:

taksit 350 TL ye falan gelsin tam olarak.Yani 3500-3600 TL falan
hocam itopyadan almanı öneririm orada da var bu bütçede bilgisayarlar

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

unicornkafasi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Emirhan Keskin
Sistemi kullanma amacım "oyun,oyun tasarımı,yazılım programları" olacak.
Oynayacağım oyunlar: Gta 5,Valorant,Minecraft,Cs:Go,PUBG,PUBG Lite,PUBG Mobile.
Kullanacağım programlar: Unity (öğrenim aşaması),Unreal engine (kullanacağım belli değil *öğrenim aşaması*),photoshop 2020,vegas pro 15,visual studio 19
(Sadece anakartı b450mh yapacağım ekran kartı rx 550 4 gb 128 bit olarak kalacak bütçe den dolayı rx 570 yapamam ileride satıp yaparım.)
Yukarıda belirttiğim işleri yapabilirmiyim ?
rx 550 hiç alma knk az daha biriktir direk rx 570 al

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Sistemi kullanma amacım "oyun,oyun tasarımı,yazılım programları" olacak.
Oynayacağım oyunlar: Gta 5,Valorant,Minecraft,Cs:Go,PUBG,PUBG Lite,PUBG Mobile.
Kullanacağım programlar: Unity (öğrenim aşaması),Unreal engine (kullanacağım belli değil *öğrenim aşaması*),photoshop 2020,vegas pro 15,visual studio 19
(Sadece anakartı b450mh yapacağım ekran kartı rx 550 4 gb 128 bit olarak kalacak bütçe den dolayı rx 570 yapamam ileride satıp yaparım.)
Yukarıda belirttiğim işleri yapabilirmiyim ?
knk rami 3200 mhz yap bana göre herşeyi iyi

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar