Neler Yeni

Bu sistem alınır mı?

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,937
İsim
Hacı
Alınır.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç
Burda konu başkaları değil sizsiniz, forumda 4000 civarı mesajınız var ancak hala insanlara nasıl örnek olunacağını bilmiyorsunuz.
Eleştirdiğim kısımda üslubunuz, ne alıp almayacak tipiniz olduğu beni ilgilendirmiyor. 🙂
mesaj sayısı demek örnek olmak anlamına geliyorsa işimiz fena ben platinium üyeninde velet dedğini gördüm zamanında onun üslübunu nasıl kimse işey demediyse banada deme hakkı yok
açıkçası enayi kısmına yazarken ciddi değildim espiri amaçlı yaptım yanlış anlaşılmaması içinde emoji attım ama başarılı olamamışım

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
8k ya alınmaz

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
8K'ya bunu almam. bir kere 16 GB Ram yok sistemde. 8 GB kime yetsin? windowsu aç google'u aç bitti zaten.

VX Plus iç yapı ve lehim kalitesi olarak iyi bir ürün değil. Önermem.
SSD sorunlu. ileride sistem takılmalarına sebep oluyor. sağlığı hızlı düşüyor. okuma yazma hızı çok yavaşlıyor.

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Lewis Hamilton

80+ Bronze
mesaj sayısı demek örnek olmak anlamına geliyorsa işimiz fena ben platinium üyeninde velet dedğini gördüm zamanında onun üslübunu nasıl kimse işey demediyse banada deme hakkı yok
açıkçası enayi kısmına yazarken ciddi değildim espiri amaçlı yaptım yanlış anlaşılmaması içinde emoji attım ama başarılı olamamışım
Hocam yine aynı şeyi yapıyorsunuz, ben burda size karşı bir eleştiri yapıyorum siz bana başkalarını örnek gösteriyorsunuz.

Şöyle düşünün herkes sizin gibi düşünse forumda barınılacak bir ortam kalır mı? Kalmaz.
Ayrıca o platinium üyeye kimsenin bir şey dememesi size de denilmeyeceği anlamına gelmiyor. 🙂

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç
Hocam yine aynı şeyi yapıyorsunuz, ben burda size karşı bir eleştiri yapıyorum siz bana başkalarını örnek gösteriyorsunuz.

Şöyle düşünün herkes sizin gibi düşünse forumda barınılacak bir ortam kalır mı? Kalmaz.
düşüncemi kuvvetlendirmek için örneklemeler yaparak fikrimi ve nedeni sağlam temel üstüne oturtmaya çabalıyorum
ama şöyle düşün bi başkası bana sövse ve uyarı puanı yemese ben niye yapmayayım ki düşünce yapısı işte böyle çürütülmesi lazım

Lewis Hamilton

80+ Bronze
düşüncemi kuvvetlendirmek için örneklemeler yaparak fikrimi ve nedeni sağlam temel üstüne oturtmaya çabalıyorum
ama şöyle düşün bi başkası bana sövse ve uyarı puanı yemese ben niye yapmayayım ki
İşte benim dediğime geliyorsunuz. Herkes sizin gibi düşünse "forum" diye bir oluşum kalmaz.
Fazla uzatmayalım bence, umarım kendimi anlatabilmişimdir.
İyi forumlar.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık