Neler Yeni

Bu sistem alınır mı?

wuhur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mahmut Tefeci
Bütçe
20000
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Ömer

Bu sistemi almayı düşünüyorum sizce güzel mi?
Bu fiyatta alınır gibi normal bir fiyat bu sistem için ama ddr5 e geçmek isterseniz
Bu sistem süper olur işlemcisi oldukca güçlü 13400f 12600k ile aynı performansta ileriki yükseltmeler için daha iyi olur hem 32gb ram yapabilirsiniz sonra hemde ekran kartı yükseltmesi yapabilirsiniz ama tabi tercih sizin 6700xt nin daha güçlü olduğu da bi gerçek...

Heimlich

80+ Bronze

Bu sistemi almayı düşünüyorum sizce güzel mi?
SSD değişimleri ile bu sistemleri öneririm.

Bütçe artarsa:

wuhur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mahmut Tefeci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu fiyatta alınır gibi normal bir fiyat bu sistem için ama ddr5 e geçmek isterseniz
Bu sistem süper olur işlemcisi oldukca güçlü 13400f 12600k ile aynı performansta ileriki yükseltmeler için daha iyi olur hem 32gb ram yapabilirsiniz sonra hemde ekran kartı yükseltmesi yapabilirsiniz ama tabi tercih sizin 6700xt nin daha güçlü olduğu da bi gerçek...
Tavsiyeniz için teşekkür ederim ama attığınız sistem stok soğutucu ile 100 dereceleri buluyor. Ddr5 e geçmek şuan önceliğim değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

SSD değişimleri ile bu sistemleri öneririm.

Bütçe artarsa:

Kingston 1 TB yapmaui düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Ömer
Tavsiyeniz için teşekkür ederim ama attığınız sistem stok soğutucu ile 100 dereceleri buluyor. Ddr5 e geçmek şuan önceliğim değil.

Kingston 1 TB yapmaui düşünüyorum
Abdullah abinin videosunda evet 100 dereceye çıktı ama pc hocasının videosunda 70 dereceyi çok geçmedi muhtemelen klima açtığı içindir...

wuhur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mahmut Tefeci
Abdullah abinin videosunda evet 100 dereceye çıktı ama pc hocasının videosunda 70 dereceyi çok geçmedi muhtemelen klima açtığı içindir...
Pc hocasınınkini gördüm ama izlemedim değerlerede bakmadım ben yine risk almıyayım stokla 5600 iş görür bence en kötü ilerde alırım bi hava soğutucu ya da kule tipi.

O sistemde parça değişimine gerek olduğunu düşünmüyorum. Bu sisteme de bir bakın, SSD'yi XPG yapmanızı öneririm.
Bunu biliyorum ama 22 bini geçemem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Ömer
Pc hocasınınkini gördüm ama izlemedim değerlerede bakmadım ben yine risk almıyayım stokla 5600 iş görür bence en kötü ilerde alırım bi hava soğutucu ya da kule tipi.
Stok yeterli oluyor 5600e bak şunu da söyliyim aklıma geldi o değerler yük altına girmediği için olabilir de 6650xt ye gitmeyecek bi islemci sonucta

wuhur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mahmut Tefeci
Stok yeterli oluyor 5600e bak şunu da söyliyim aklıma geldi o değerler yük altına girmediği için olabilir de 6650xt ye gitmeyecek bi islemci sonucta
Okadarını anlamıyorum hocam.

Ve stoğun yeterli olması için bildiğim kadarıyla kasanın hava akışı iyi olmalı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,673
Üyeler
140,681
Son üye
TuğçeCoban
Top Bottom