Neler Yeni

Bu sistem alınır mı?

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Alev Fırtınası
Sistemi açtığım anda piyasanın 1500 TL üstünde olduğunu görüyorum zaten. Güç kaynağı berbat, değiştirmek için 1700 TL istiyorlar, inanılmaz pahalı. Anakart A serisi olması kötü, ram ve ssd zart zurt markalar. Nereden baksan berbat sistem.

Berag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berat Emir Gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistemi açtığım anda piyasanın 1500 TL üstünde olduğunu görüyorum zaten. Güç kaynağı berbat, değiştirmek için 1700 TL istiyorlar, inanılmaz pahalı. Anakart A serisi olması kötü, ram ve ssd zart zurt markalar. Nereden baksan berbat sistem.

Ben bu sisteme önceden bakmıştım aklımdan çıkmış tamamen teşekkürler hatırlattığınız için.Diğer sistemden daha iyi de olduğuna göre bunu tercih ederim muhtemelen teşekkürler iyi forumlar.

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Alev Fırtınası
Ben bu sisteme önceden bakmıştım aklımdan çıkmış tamamen teşekkürler hatırlattığınız için.Diğer sistemden daha iyi de olduğuna göre bunu tercih ederim muhtemelen teşekkürler iyi forumlar.
Rica ederim ama gaming gecesini bekle şunun şurasında 1 gün var 20.000 tl'ye de getirebilirsin sistemi.

Berag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berat Emir Gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rica ederim ama gaming gecesini bekle şunun şurasında 1 gün var 20.000 tl'ye de getirebilirsin sistemi.
Aklıma takıldı da o yüzden soracağım gaming gecesi her cuma günü mü oluyor herhangi bir ibare yok da.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,904
Üyeler
151,631
Son üye
CanberkM
Top Bottom