Neler Yeni

Bu Sistem Nasıl alınır mı??

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Aziz
Bütçe
6000

Sistem Bu Nasıl İyimi?

Diğer düşündüğüm bir sistem:

Hangisi İyidir Nasildir İyimidir?

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Birol azak

Sistem Bu Nasıl İyimi?

mastory 5a daha iyi 16gb ram var

NeeK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Mert

Sistem Bu Nasıl İyimi?

İşlemciyi değiştirdim ama stokta yokmuş 3500 yapıp alabilirsen hoş olur gamegarajdaki sistem

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Aziz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gaminggen'deki alınmaz Gamegaraj'daki alınabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

8 gb var
Su sekilde bisey var Hocam Maks Butcem Monitör Dahil 7000Tl Haftaya Bir Sistem Alacagim Haftaya Bu Sistemin Fiyati Kac TL Olur Tahminen ?

Su sekilde bisey var Hocam Maks Butcem Monitör Dahil 7000Tl Haftaya Bir Sistem Alacagim Haftaya Bu Sistemin Fiyati Kac TL Olur Tahminen ?
Gamegarajdqkinin

Gaminggen'deki alınmaz Gamegaraj'daki alınabilir.

8 gb var
Yoksa Gaming Gendekini Qlacagim

Gamegarajdqkinin

Yoksa Derken Eğer Sistem Kalmaz İSe Gamegarajdaki Gaming Gen.Tr dekini Alacagim Yada Gamegaraj Her Hafta Boyle Kampanya Yapiyormu?

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Gamegarajdqkinin

Yoksa Derken Eğer Sistem Kalmaz İSe Gamegarajdaki Gaming Gen.Tr dekini Alacagim Yada Gamegaraj Her Hafta Boyle Kampanya Yapiyormu?
Her hafta kampanya olmayacaktır ama gaminggendeki sistem kötü gamegarajdakini alın alacaksanız

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Aziz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her hafta kampanya olmayacaktır ama gaminggendeki sistem kötü gamegarajdakini alın alacaksanız
Hocam Haftaya Almayi Planliyorum bir sistem Haftaya Gamegarajdaki sistem Kac TL Fiyati artar? Yoksa Gaming GenDekini Alacagim GAMİNG gen deki neden kotu ki? Ssd sorunlu onu biliyorum

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Hocam Haftaya Almayi Planliyorum bir sistem Haftaya Gamegarajdaki sistem Kac TL Fiyati artar? Yoksa Gaming GenDekini Alacagim GAMİNG gen deki neden kotu ki? Ssd sorunlu onu biliyorum
Anakartı kötü ve psusu sıkıntılı.Gamegarajdaki sistemin ne kadar fiyatı artar ne kadar azalır bilemiyorum.

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Aziz
Tam kesinde değil alacagim Eğer Pc Almazsam Yani Aileme Pc Pahali Gelirse XSS alacagim Ama Onceligim Pc

Anakartı kötü ve psusu sıkıntılı.Gamegarajdaki sistemin ne kadar fiyatı artar ne kadar azalır bilemiyorum.
Anakart ve Psu Sikintilimi? Tamam O Zaman Ben GameGaraj'a Bakayim Haftaya İnş Ćok Artmaz Fiyatı da Alabilirim İnş

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,541
İsim
Efe Karahan

Sistem Bu Nasıl İyimi?

1. si daha iyi onu al.

BaboBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Salih Kutlu
Tam kesinde değil alacagim Eğer Pc Almazsam Yani Aileme Pc Pahali Gelirse XSS alacagim Ama Onceligim Pc

Anakart ve Psu Sikintilimi? Tamam O Zaman Ben GameGaraj'a Bakayim Haftaya İnş Ćok Artmaz Fiyatı da Alabilirim İnş
Haftaya alamassin kampanya süresi dolacak

Top Bottom