Neler Yeni

bu sistem nasıl

dost ayran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
babamrb
arkadaşlar lutfen oneri yapmayin sistem bana 9 bin tl geliyo uyusmayan parca varmi diye sormak istedim
1.PNG
2.PNG

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Bence güzel ama çok pahalı.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,179
İsim
Jarvis-M
paranıza yazık gerçekten
Mesaj otomatik birleştirildi:

acayip kazık başka birşeyler düşünseniz

dost ayran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
babamrb
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,179
İsim
Jarvis-M

dost ayran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
babamrb

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,179
İsim
Jarvis-M
o fiyata 2070 super var

geforce ray tracing pc var incehesapta ona bakın tabi para benim istediğim çöpe atarım derseniz sizin tercihiniz :)

dost ayran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
babamrb
o fiyata 2070 super var

geforce ray tracing PC var incehesapta ona bakın tabi para benim istediğim çöpe atarım derseniz sizin tercihiniz :)
hocam bana ekran kartı 2000rl gibi bi fiyata geliyo bumu kazık ?

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,179
İsim
Jarvis-M

Ekler

• offff.PNG
    offff.PNG
    71 KB · Hit: 34

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,247
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
arkadaşlar lutfen oneri yapmayin sistem bana 9 bin TL geliyo uyusmayan parca varmi diye sormak istedimAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Hocam gerçekten söylüyorum sistemi o kadar beğendim ki böyle aşağılarra indikçe güzelleşti ama ta ki en alttaki ekran kartını görene kadar 32GB ı ben de yakın zamanlarda sisten toplayacağım için düşünmüştüm ileriye dönük olur diye ama gerçekten fazla ve fiyatı baya yükseliyor eğer nvidia alacaksan minimum 2070 super olsun illaki olsun hatta 2080 super bile alırsın AMD tarafında da RX 5700 XT Nitro+ alabilirsin fiyatına göre çok güçlü bir kart onun dışında benim fikrim ramden kıs biraz hafıza olarak bir de oyun stoğun çok çok geniş olmayacaksa 2TB fazla bana kalırsa yani çok fazla dosya biriktirmeyeceksen 2TB fazla olur onlardan kalan para ile de ekran kartını yükselt bütçen çok çok güzel bence yani harikalar yaratırsın ve bir de dipnot eğer biraz daha bütçen kalırsa kalmazsa da hiç hiç problem yok ama ssd ni yükseltebilirsin bir de o anakart ile sorun yaşayan da var çok memnun olan da var o da sana kalmış benim içerik olarak sevdiğim türden 2 ekran kartı girişi 4 ram slotu güzel bu arada 2 ekran kartı girişini kullanmayı düşünüyorsan alacağın ekran kartı chip setinin çoklu ekran kartı kurulumunu destekleyip desteklemediğine bir bak derim (Nvidia---->SLI / AMD ---->Crossfire)

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,179
İsim
Jarvis-M
Hocam gerçekten söylüyorum sistemi o kadar beğendim ki böyle aşağılarra indikçe güzelleşti ama ta ki en alttaki ekran kartını görene kadar 32GB ı ben de yakın zamanlarda sisten toplayacağım için düşünmüştüm ileriye dönük olur diye ama gerçekten fazla ve fiyatı baya yükseliyor eğer Nvidia alacaksan minimum 2070 super olsun illaki olsun hatta 2080 super bile alırsın AMD tarafında da RX 5700 XT Nitro+ alabilirsin fiyatına göre çok güçlü bir kart onun dışında benim fikrim ramden kıs biraz hafıza olarak bir de oyun stoğun çok çok geniş olmayacaksa 2TB fazla bana kalırsa yani çok fazla dosya biriktirmeyeceksen 2TB fazla olur onlardan kalan para ile de ekran kartını yükselt bütçen çok çok güzel bence yani harikalar yaratırsın ve bir de dipnot eğer biraz daha bütçen kalırsa kalmazsa da hiç hiç problem yok ama SSD ni yükseltebilirsin bir de o anakart ile sorun yaşayan da var çok memnun olan da var o da sana kalmış benim içerik olarak sevdiğim türden 2 ekran kartı girişi 4 RAM slotu güzel bu arada 2 ekran kartı girişini kullanmayı düşünüyorsan alacağın ekran kartı chip setinin çoklu ekran kartı kurulumunu destekleyip desteklemediğine bir bak derim (Nvidia---->SLI / AMD ---->Crossfire

boşver hocam arkadaş koymuş kafaya bırak kendi parası

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yaşar Alperen
sistem güzel ama eğer bütçen varsa ve orda eğer bu sistemi alcaksan ssd 1tb yapmanı önerim enn azından daha hızlı olur çünkü ilerde büyük bi ihtimalle yetmiyecek sana önerim en azından rahat edersin bide kası alabiliyosan mesh yapılı olsun

Top Bottom