Neler Yeni

Bu sistem ne kadar eder ?

Erlik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Boris Manco
✓ Ryzen 5 3600 & Stok Fan
✓ Asus DUAL GeForce RTX 2060 OC
✓ Asus Prime B450M-K II
✓ XPG D30 (2x8) RAM
✓ Adata SU750 512GB SSD
✓ Seagate Barracuda 7200RPM 1TB HDD
✓ Corsair SPEC-DELTA & VS650 PSU

Parça parça veya toplu halde elimde olan bu kasayı satmayı düşünüyorum sizce toplu halde ne kadar eder ? Veya bir teklifi olan var mı ? :D

İmzamda yer alan m.2 ssd ve Fuma2 İşlemci fanı fiyat arttırabilir diye bende kalacak fakat SSD yerine m.2 ile bir fiyatta olabilir. Elimde bir tanesi depolama ve yedekleme amaçlı kalmalı. :D

Teşekkürler.

JSezar

80+ Silver
bu kasanın hdd siz halini(ama işlemci soğutucusu vardı) 10500tlye sattım.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,356
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Çok çok iyi fiyata gitmiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ramler kaç MHz kfg durumu ne ?

Erlik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Boris Manco
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sizce soğutucu ve m.2 dahil olsa daha mı iyi olur ve fiyat ne olur ?
Soğutucu neydi ? Şuan Fumalar 1200 liradan gidiyor benimki zevk işiydi onuda eklerim tabi ama ucuz da yazamam.
Çok çok iyi fiyata gitmiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ramler kaç MHz kfg durumu ne ?
Sizce ederi nedir ? 3200 MHz Ramler. KFG nedir ?

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati
e
✓ Ryzen 5 3600 & Stok Fan
✓ Asus DUAL GeForce RTX 2060 OC
✓ Asus Prime B450M-K II
✓ XPG D30 (2x8) RAM
✓ Adata SU750 512GB SSD
✓ Seagate Barracuda 7200RPM 1TB HDD
✓ Corsair SPEC-DELTA & VS650 PSU

Parça parça veya toplu halde elimde olan bu kasayı satmayı düşünüyorum sizce toplu halde ne kadar eder ? Veya bir teklifi olan var mı ? :D

İmzamda yer alan m.2 ssd ve Fuma2 İşlemci fanı fiyat arttırabilir diye bende kalacak fakat SSD yerine m.2 ile bir fiyatta olabilir. Elimde bir tanesi depolama ve yedekleme amaçlı kalmalı. :D

Teşekkürler.
bence en az 11k güzel sistem

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,356
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
kutu fatura garanti ben alırdımda ölücüyüm biraz.

Erlik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Boris Manco
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
e

bence en az 11k güzel sistem
Eyvallah alacağım zaman bir tek GamingGende tüm parçalar bilindik güvenilir diye özellikle oradan almıştım.
kutu fatura garanti ben alırdımda ölücüyüm biraz.
Bütün kutular duruyor. Fatura duruyor. Garantisi bitti 2 seneydi. GamingGenden alındı. Hocam öldürüceksen hiç fiyat verme o zaman eyvallah :D

Fuma2 ve WD M.2'nin garantileri duruyor kutularda faturalarda. Fumanın 1 sene m.2nin 1.5 sen garantisi var diye biliyorum.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,356
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Eyvallah alacağım zaman bir tek GamingGende tüm parçalar bilindik güvenilir diye özellikle oradan almıştım.

Bütün kutular duruyor. Fatura duruyor. Garantisi bitti 2 seneydi. GamingGenden alındı. Hocam öldürüceksen hiç fiyat verme o zaman eyvallah :D

Fuma2 ve WD M.2'nin garantileri duruyor kutularda faturalarda. Fumanın 1 sene m.2nin 1.5 sen garantisi var diye biliyorum.
sen muhtemelen 900 den satarım diye düşündün imkansıza yakın.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati
hocam sadece ekran kartının sıfırı bile 11k yani gidip ölü fiyattan satmayın sakın , bilen arkadaşlar yanıt verirse görürsünüz zaten daha çok ettiğini benim tam bilgim yok ama en az 11k , birde sanırım parçaları ayrı ayrı satsanız daha çok kazanç elde edersiniz gibi duruyor.

Erlik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Boris Manco
sen muhtemelen 900 den satarım diye düşündün imkansıza yakın.
Valla bir fikrim yok fiyat topluyorum ama mining kartların bile çok pahalıya gittiği bu sistemde ki geçen daha kartı 8-9a okutan vardı. Çok da aşağı inemez heralde.
hocam sadece ekran kartının sıfırı bile 11k yani gidip ölü fiyattan satmayın sakın , bilen arkadaşlar yanıt verirse görürsünüz zaten daha çok ettiğini benim tam bilgim yok ama en az 11k , birde sanırım parçaları ayrı ayrı satsanız daha çok kazanç elde edersiniz gibi duruyor.
Eyvallah hocam bakalım bi fiyatları çıkarayım olmadı parça olarak işlemci ve ekran kartını satacağım upgrade edeceğim. Gönülden geçen toplu çıkarayım hem alana hem bana kolaylık olsundu ama böyle daha iyi olacak dediğiniz gibi.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,356
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Valla bir fikrim yok fiyat topluyorum ama mining kartların bile çok pahalıya gittiği bu sistemde ki geçen daha kartı 8-9a okutan vardı. Çok da aşağı inemez heralde.

Eyvallah hocam bakalım bi fiyatları çıkarayım olmadı parça olarak işlemci ve ekran kartını satacağım upgrade edeceğim. Gönülden geçen toplu çıkarayım hem alana hem bana kolaylık olsundu ama böyle daha iyi olacak dediğiniz gibi.
okutmamış hocam sokmuş o adama tövbe tövbe 4 ederi var garanti bitince değer kaybediyor epey kazım kartlarıda 3.5 civarına rahat bulunuyor artık kart piyasası düştüğü için 4 tane rx570 aldım.1 tanesini 250 lira karla diğerlerini 400 lira karla satmayı planlıyorum bakalım.

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa
9.5k ya gider gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular