Neler Yeni

Bu sisteme HDD takılır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
GöktuğAKSULAR
Arkadaşlar hayırlı geceler dilerim yeni bir PC siparişi verdim ve başka bütçem olmadığı için sistemde sadece 500 gb M2 SSD var. Şuanda başka bir ssd vs alacak bütçem de yok elimde bulunan 2TB HDD'yi kullansam (offline oyunlar için) sizce nasıl olur ? Sistem R5 5500 , 3060 8GB , A520 , 16GB 3200MHZ RAM.

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Arkadaşlar hayırlı geceler dilerim yeni bir PC siparişi verdim ve başka bütçem olmadığı için sistemde sadece 500 gb M2 SSD var. Şuanda başka bir ssd vs alacak bütçem de yok elimde bulunan 2TB HDD'yi kullansam (offline oyunlar için) sizce nasıl olur ? Sistem R5 5500 , 3060 8GB , A520 , 16GB 3200MHZ RAM.
Güzel olur kankam, alabilirsin gönül rahatlığı ile. 7200rpm olmasına dikkat et ama.

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Teşekkür ederim
Eğer bütçen iyi ise ssd de alabilirsin bu arada, 5 6 fps artacaktır ve grafik yüklenme süreleri azalacağından hızlı akan oyunlarda kaplamalar geç yüklenmez. Bütçenin düşük olduğunu varsaydım. Ben 512gb bir m2 ssd yi 2tb bir hdd ye tercih ederim mesela.

omer_34

80+ Silver
takabilirsiniz. windows u ssdye kurmaya özen gösterin ekstra depolama için güzel olur 2TB

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
GöktuğAKSULAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer bütçen iyi ise ssd de alabilirsin bu arada, 5 6 fps artacaktır ve grafik yüklenme süreleri azalacağından hızlı akan oyunlarda kaplamalar geç yüklenmez. Bütçenin düşük olduğunu varsaydım. Ben 512gb bir m2 ssd yi 2tb bir hdd ye tercih ederim mesela.
Merhaba sistemde zaten m2ssd var ben yeterli olmaz diye yanına bir de 2TB HDD ekleyeyim mi diye sordum yani ikisi iyi çalışır mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

takabilirsiniz. windows u ssdye kurmaya özen gösterin ekstra depolama için güzel olur 2TB
Seyfi Dayım , zaten aldığım yer Windows deneme sürümü kurup yolluyor sadece m2ssd üstünde olarak geleceği için m2ssd üzerinde Windows kurulu olacak ben ona GTA online ve csgo da kuracağım

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Merhaba sistemde zaten m2ssd var ben yeterli olmaz diye yanına bir de 2TB HDD ekleyeyim mi diye sordum yani ikisi iyi çalışır mi
İyi çalışır kankam, sıkıntı çıkmaz, ama ssd her zaman daha iyidir yani. Hdd yi çok fazla şey indirmeyeceksen gerek yok. Bende var 2tb hdd, 5 yıldır 1tb ını dolduramadım.

omer_34

80+ Silver
Mesaj otomatik birleştirildi:

Seyfi Dayım , zaten aldığım yer Windows deneme sürümü kurup yolluyor sadece m2ssd üstünde olarak geleceği için m2ssd üzerinde Windows kurulu olacak ben ona GTA online ve csgo da kuracağım
o zaman işiniz daha kolay hocam direkt tak çalıştır yapabilirsiniz. :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,728
Üyeler
156,657
Son üye
epichef
Top Bottom