Neler Yeni

BU SİSTEMİ ALDIM NASIL

behcet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Parçala Behçet
Bu ikisine toplam 23 k verdim mağazadan aldım hiç bir değişikliklige gitmedim bu fiyata bu parçalar iyi mi yoksa daha iyisi olur muydu sorularımi yanıtlarsanız sevinirim

Bünyamina

80+ Gold
Bu ikisine toplam 23 k verdim mağazadan aldım hiç bir değişikliklige gitmedim bu fiyata bu parçalar iyi mi yoksa daha iyisi olur muydu sorularımi yanıtlarsanız sevinirim
Monitöre bir şey demiyorum fena değilde kasa olarak daha iyisi alınırdı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
hasan
Bu kasa yerine şu alınabilirdi bence

behcet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Parçala Behçet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka bunu gördüm ama kasası hoşuma gitmedi ve kasayı değiştirmeye çok para gideceğini düşündüm ondan almadım ama keşke bir sorsaydim mb

TRErdeN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes Erden
Monitör güzel (daha iyisi olabilirdi) bu fiyata arc750li kasalar var Ram değiştireceğin zaman ya anakart değiştireceksin çünkü 2 slotun var ve ya elindeki ramleri çıkartıp yerine yenisini takman gerekecek SSD nin okuma performansı gayet güzel yazmaya bir şey diyemem ama 2024 yılında 500gb SSD ne kadar iş görür bilmiyorum ama genel olarak ortalama bir sistem Hayırlı Olsun

behcet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Parçala Behçet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitör güzel (daha iyisi olabilirdi) bu fiyata arc750li kasalar var Ram değiştireceğin zaman ya anakart değiştireceksin çünkü 2 slotun var ve ya elindeki ramleri çıkartıp yerine yenisini takman gerekecek SSD nin okuma performansı gayet güzel yazmaya bir şey diyemem ama 2024 yılında 500gb SSD ne kadar iş görür bilmiyorum ama genel olarak ortalama bir sistem Hayırlı Olsun
Teşekkür ederim dostum

Top Bottom