Neler Yeni

bu valorant hesabı sizce alınır mı ?

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Aras Şimşek
anladıgım kadarıyla cogu fıkır olumsuz alma dıyor ben kendı hesabıma yuklerım o parayı o zaman mantıken kendı hesabım ımmo zaten dıgerını o eloya kasmaya da ugrasmam tesekkur ederım arkadaslar

alignyy07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali
Hocam kimse cevap vermemiş bende düşünüyordum hesap almayı fakat vazgeçtim güven konusu ve farklı nedenlerden dolayı asıl konuya gelecek olursak fiyat bu devire göre çok ucuz yani oradaki bir bıçak+ bir Vandal veya Phantom 1.5k yapıyor yinede sen bilirsin ama dolandırılmanı istemem yani soracak olursan fiyat ucuz daha pahalı olması lazım şöyle bir 3.5k falan ben tahminim. İyi forumlar :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani alıp almamak senin kararın ama tekrar söylüyorum çok ucuz

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Aras Şimşek
Hocam kimse cevap vermemiş bende düşünüyordum hesap almayı fakat vazgeçtim güven konusu ve farklı nedenlerden dolayı asıl konuya gelecek olursak fiyat bu devire göre çok ucuz yani oradaki bir bıçak+ bir Vandal veya Phantom 1.5k yapıyor yinede sen bilirsin ama dolandırılmanı istemem yani soracak olursan fiyat ucuz daha pahalı olması lazım şöyle bir 3.5k falan ben tahminim. İyi forumlar :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani alıp almamak senin kararın ama tekrar söylüyorum çok ucuz
hocam kimse bu cevabı vermedi bana :D adamlar pahalı dıyor ben de dusundum acaba benımle onların oynadıkları oyun farklı mı mantıken 2 skın 1.5 k edıyor hesapta guven konusuna gelırsek ılk e postayı almaya calısıcam kısı arkadasım zaten alamzsam da sorun olacagını sanmıyorum ama alırım ılk e postayı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,035
Üyeler
155,507
Son üye
emre93719
Top Bottom