Neler Yeni

BÜTÇE 20K ŞU SİSTEM ŞU ŞEKİLDE ALINIR MI ?

Yusufkrvl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Karavil

Bu sistemin anakartını B550M ile değiştirip, SSDyi 1TB Kingston SSD yapıp, kasayı da XPG Valor Air yaparak 19800'e almayı düşünüyorum. Bir önceki kartım AMD olduğu için Nvidia bir ekran kartı düşünüyorum. Düşüncelerini alabilir miyim veya varsa farklı hazır sistem tavsiyelerinizi de alabilirim. Sistem üzerinde değişiklik öneriniz varsa onu da yazarsanız sevinirim.

Ayberk97

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ayberk Bosum
3060 ti 8 gb vram oldugu için pek fazla önermem. 1-2 içerisinde çıkacak olan oyunları destekleyemez hale gelir ilerde sorun yaşarsın. Günümüz örneği TLOU'da 8 gb vram yetmiyor ultra ayarlarda oynayamıyorsun, orta-yüksek de oynatıyor

Yusufkrvl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Karavil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ortaokulda okuyan kardeşim için alacağım. Daha çok Valorant CSGO vs. gibi oyunlar oynuyor. Sizce bu bilgisayar bu tarz oyunlar için uzun süre yeterli olur mu ?

Hocam ortaokulda okuyan kardeşim için alacağım. Daha çok Valorant CSGO vs. gibi oyunlar oynuyor. Sizce bu bilgisayar bu tarz oyunlar için uzun süre yeterli olur mu ?
Evet o tarz rekabet oyunlarını çok rahat oynar. Ama hikayeli ağır oyunlarda ilerde sıkıntı yapabilir. İlerde en fazla ekran kartı güncellersin.

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Eren
20k falan verme bence amaç sadece valorant falan oynamaksa hazir sistemler çıkıyor arada aşırı uyguna r5 5500+rx6650xt gibi onları alsan yetecektir daha düşüğü bile yeter, pek tabii ilerisi için olsun dersen r5 5600 yaparsın öyle alırsın karne günü indirmleri geliyor onları bekle.

Sistem hakkında konuşursak rx 6700 xt daha iyi bir tercih olur ama nvidia dersen bişe diyemem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

+450 ortalama fps zaten yetecektir hocam

Yusufkrvl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Karavil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam dediğiniz gibi daha uygun fiyatlı bilgisayar alınabilir o tarz oyunlar için. Ama almışken daha uzun süre kullanabilmesi için biraz daha bütçeyi artırdık. Ekran kartı Nvidia olsun istiyorum. AMD ve Nvidia arasında uzun kullanım için hangisi daha iyi olur modellere bakmadan genel olarak.

Top Bottom