Neler Yeni

Bütçe 90bi̇n TL Render Almak İçi̇n Tavsi̇ye Edebi̇leceği̇ni̇z Si̇stem Varmidir?

Allmuted

80+ Bronze
?

Lafları nerelere çekiyorsun haklı çıkmak için. Ben hiçbir zaman 6500 XT güçlü demedim, demem de zaten.

6500 XT'nin neden 3050 gücünde olmasını isteyeyim?

6 Kere aynı soruyu sordum rakibi ne diye, cevap vermedin. Acaba neden?

Cahiliye dönemi hakkında bilgin yok, dümdüz cahilsin. Onu yüzüne vurdum direkt konuyu değiştirdin.

15000 mesajımı tara istersen, 10-20 tane maksimum saçmalama bulursun. Onlarda ilk mesajlarımdan olur.

Senin beni rencide etmeye bilgin yetmez emin ol.

Bir kere, Arctic liquid freezer yerine H150i capellixi tercih etmen direkt ne kadar bilgisiz birisi, ne kadar sadece marka ünlü diye ürünlerini en iyi sanan birisi olduğunu gösteriyor.
Hocam çok sabırlısın, ben olsam ciddiye alıp cevap bile vermezdim size de aynısını tavsiye ederim azcık aklı olan doğru olanı bulur zaten. İyi forumlar dilerim. Başka konuda da gaming gen tr gömüp itopya övüyor haha :D

elecus

80+
Hocam çok sabırlısın, ben olsam ciddiye alıp cevap bile vermezdim size de aynısını tavsiye ederim azcık aklı olan doğru olanı bulur zaten. İyi forumlar dilerim. Başka konuda da gaming gen tr gömüp itopya övüyor haha :D
azıcık aklı olan 3050 yerine 6500xt alır haklısın :)

Allmuted

80+ Bronze

Ekler

• 1054203_620x410.jpg
    1054203_620x410.jpg
    27.6 KB · Hit: 26

LostNoc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Caner Karadağ
Hani ekonomi kötüydü arkadaşlar😁

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
bunlar senin gerçek düşüncelerin mi cahiliye dönemi düşüncelerin mi
Papağan mısın radyoda sürekli sana bunları mı dinlettiler de tavsiye almayın, RTX 3050 rakibi 6500 XT diyeni dinlemem diyon? İsmini "niggaz" yapan birinin zeka sahibi olması da çok mümkün değil.

Adam sana rakibi ne o zaman diyor? Cevap veremiyorsun.

Adamın önerdiklerine karşın önerdiklerin sadece marka isimler.

elecus

80+
Papağan mısın radyoda sürekli sana bunları mı dinlettiler de tavsiye almayın, RTX 3050 rakibi 6500 XT diyeni dinlemem diyon? İsmini "niggaz" yapan birinin zeka sahibi olması da çok mümkün değil.

Adam sana rakibi ne o zaman diyor? Cevap veremiyorsun.

Adamın önerdiklerine karşın önerdiklerin sadece marka isimler.
evet cevap veremiyorum çünkü nutkum tutuldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Hüseyin Ege Karakışla
MERHABA ARKADAŞLAR
RENDER İÇİN BİLGİSAYAR TOPLAMAK İSTİYORUM.80-90 BİN TL BÜTÇE AYIRDIM BUNUN İÇİN.OLMUŞKEN GÜZEL BİR SİSTEM HEMDE UZUN SÜRELİ KULLANABİLECEĞİM BİR SİSTEM OLSUN İSTEDİM.BAZI KİŞİLER XEON İŞLEMCİ ÜZERİNDEN GİT DİYE TAVSİYE VERDİLER AMA ONLARINDA PARÇALARI CİDDİ PAHALI GİBİ GÖRÜYORUM.SİZCE BAHSETTİĞİM BÜTÇE ÜZERİNDEN XEON SİSTEM TOPLAMALIMIYIM?
BAZI KİŞİLERDE OYUNCU BİLGİSAYARI SİSTEMLERİ ÜZERİNDN GİDEBİLİRSİN DİYORLAR.ÖZELLİKLE İNTEL'İ SEÇMEM GEREKTİĞİ SÖYLENİYOR.AMD ÜZERİNDEN GİTMEK MANTIKLIMI? DDR5 ANAKART OLAYI AMD DE YOK DİYE BİLİYORUM O BAKIMDAN AMD Yİ HEMEN ELEMELİMİYİM? KESİNLİKLE İNTEL İŞLEMCİ ÜZERİNDEN Mİ GİTMELİYİM? İŞLEMCİ OLARAK HEP İNTEL İ9 12900K ÜZERİNDEN SİSTEM TOPLAMA OLAYINI DÜŞÜNDÜM SİZCE DOĞRUMU YAPIYORUM? BU ARADA KULLANACAĞIM PROGRAMLAR GENELLİKLE 3DSMAX,CORONA RENDER,SKETCH UP,LUMİON. ARADA DA OYUN OYNAYACAĞIM TABİKİ:)
BİR SİSTEM LİSTESİ ELİMDE MEVCUT DOSYA EKİNE EKLEDİM SİZCE UYUMLULUĞU NASILDIR?
TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN
Konuyu kendimden yola çıkarak yorumlayacağım. Ben Ryzen 7000 serisini beklerim. 5800X3D işlemci ile 12900K geçildi. 7950X'i düşünemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu kendimden yola çıkarak yorumlayacağım. Ben Ryzen 7000 serisini beklerim. 5800X3D işlemci ile 12900K geçildi. 7950X'i düşünemiyorum.
Üstelik çok değil. Eylül Ekim gibi 7000 işlemciler ve anakartlar geliyor. DDR5. DDR4 Desteklenmeyecek.

gnyclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
günay çolak
Aceleniz var mı? Ryzen 7000 serisini bekleyebilir misiniz?

Aceleniz varsa 12. Nesil intel + Nvidia sistem toplamak mantıklı olur.
Beklemesine bekliyim ama onlarında fiyatları çok yüksek olmazmıki?

Top Bottom