Neler Yeni

Rehber Bütçeye Göre Kulaklık Seçme Rehberi

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,495
İsim
Enes Bahadır
Hayır bende sesi az gelmiyordu. Ben memnundum fakat kafamı ağrıtmayana kadar. Ağrıttığı zaman dayanamayacağımı anlayıp iadesine başvurmuştum. Surround açınca stereoya oranla ses azalması oluyordu ama.
Bana ses seviyesi az geldi valla verdim geri ses kasamıyodum müzik dinlerken böyle bangır bangır bi ses yoktu yani

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,495
İsim
Enes Bahadır
Hocam sizin kulaklığınızda mı bir problem vardı diyeceğim, ama Alpha S’te de aynı problemi yaşamışsınız.
Alpha s iyi bak 7 1 i açınca. Ama ses bozuluyor ses yüksekliği tamam ama kalite yok bass yok

G pro X de sçses kalitesi bass mükemmel ama ses seviyesi çok az ben aslında paralarını hak etmiyorlar diyorum cidden. G pro x keşke daha fazla ses verse. Yazılım kurduğumda ses azaldı bende, ayar yaptım e sporcu ayarları indirdim ses kasmakta zorlandım biraz . Yazılımı kaldırdım ses arttı ama bu seferde ayar yapamıyorsun oyunda bass geliyor ateş edince ayak seslerini ayıramıyosun e bundada zaten yazılım ile bluevoice mic e para veriyosun , yazılımı kullandığımda tam performans alamayacaksam neden 1000vereyim 😂😂 şöyle güzel bi ses kartı olsa harici 3 5mm to usb , denesem 2 kulaklığı da bence ses kartları yetersiz Alpha s inde ses kalitesini müzik ve fimde yetersiz buldum kallte yok . Bence sırf oyun için alınır alpha s... sırf oyun içinde medusadan aldığım kaliteyi alacaksam Alpha s den neden 1000 tl vereyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sizin kulaklığınızda mı bir problem vardı diyeceğim, ama Alpha S’te de aynı problemi yaşamışsınız.
Tekrar düzenledim yazıyı

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,495
İsim
Enes Bahadır
bak meseal technopatta bi arkadaş şunu yapmamı söyledi

Sırasıyla şu adımları uygulayın:
1- Ses denetim masasından "Alpha s Game" aygıtına çift tıklayın.
2- Açılan küçük pencerede "enhancements" sekmesine girin.
3- "Bass Boost" özelliğini aktif edip aşağıdan settings butonuna tıklayın ve "Boost Level" ayarını kendinize göre ayarlayın.
4- Yine "enhancements" sekmesinde "loudness equalization" özelliğini aktif edin. Bu özellik insan seslerini arttırır.

Problem yaşarsanız elden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. :)

ben denedim ses biraz daha düşüyo ama bass mass artmıyor yine alpha S için konuşuyorum tabii ki 7.1 i açtıktan sonra diyor, 7.1 açınca ses zaten müzik için bi leş oluyor , oyun için gayet iyi. kalite yok oluyor bass zaten yok arkadaşın dediklerini yapınca ses şiddeti biraz daha düştü o kadar :D

yeşil çubuklar yarıyı 1tane geçiyor sadece son sesteyken

kutusuna kaldırıyorum ve buna Bye Bye diyorum 1000 tl parasını hak etmeyen bir kulaklık bence Oyunda aynı performansı medusadan alabiliyorum yalan yok , konforuna 10/10 ama konfora 800 tl daha veririm diyen bunu alabilir.
''Logitech G pro X ve HyperX Cloud Alpha S'' için gerekli açıklamaları yapabildiğimi varsayıyorum okuyan ve like atan arkadaşların gözlerine sağlık iyi forumlar dilerim

Ekler

• alpha s.png
    alpha s.png
    26.9 KB · Hit: 62

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
S Alpha için fiyatına değmez diyorlar.

GSP300 ile yakın ses kalitesi var diye biliyorum.

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
bak meseal technopatta bi arkadaş şunu yapmamı söyledi

Sırasıyla şu adımları uygulayın:
1- Ses denetim masasından "Alpha s Game" aygıtına çift tıklayın.
2- Açılan küçük pencerede "enhancements" sekmesine girin.
3- "Bass Boost" özelliğini aktif edip aşağıdan settings butonuna tıklayın ve "Boost Level" ayarını kendinize göre ayarlayın.
4- Yine "enhancements" sekmesinde "loudness equalization" özelliğini aktif edin. Bu özellik insan seslerini arttırır.

Problem yaşarsanız elden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. :)

ben denedim ses biraz daha düşüyo ama bass mass artmıyor yine alpha S için konuşuyorum tabii ki 7.1 i açtıktan sonra diyor, 7.1 açınca ses zaten müzik için bi leş oluyor , oyun için gayet iyi. kalite yok oluyor bass zaten yok arkadaşın dediklerini yapınca ses şiddeti biraz daha düştü o kadar :D

yeşil çubuklar yarıyı 1tane geçiyor sadece son sesteyken

kutusuna kaldırıyorum ve buna Bye Bye diyorum 1000 TL parasını hak etmeyen bir kulaklık bence Oyunda aynı performansı medusadan alabiliyorum yalan yok , konforuna 10/10 ama konfora 800 TL daha veririm diyen bunu alabilir.
''Logitech G pro X ve HyperX Cloud Alpha S'' için gerekli açıklamaları yapabildiğimi varsayıyorum okuyan ve like atan arkadaşların gözlerine sağlık iyi forumlar dilerim
Fury X geldi mi hocam?

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
GSP 300
Bir kaç gün önce fiyatı 489 TL’ye kadar inmişti, gerçekten çok iyi bir fiyat bu kulaklık için. Şu an 800 civarlarında, normal fiyatı ise 600 civarlarında bir an da niye bu kadar arttı hiç anlam veremedim.

Bunu biraz araştırdım, S Alpha'dan çok daha iyi bir kulaklık, ses olarak bayağı daha iyi.

Bence 800 TL fiyatı hak ediyor.

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Bunu biraz araştırdım, S Alpha'dan çok daha iyi bir kulaklık, ses olarak bayağı daha iyi.

Evet bayağı kaliteli, Fury X’le karşılaştırma yapamıyorum ama. İkisinide deneyen birini görmedim daha.

Bu arada bence 800’ü hak etmez çünkü 75 TL daha ekleyince MH752 gibi bir gerçek var. 500 ve 600 TL’yken alanlar yaşadı.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Evet bayağı kaliteli, Fury X’le karşılaştırma yapamıyorum ama. İkisinide deneyen birini görmedim daha.

Ses desibeli gibi şeyler ile karşılaştırabilirsin 😜

Tabi ne kadar doğru bilemiyorum, cahil adamım ben.

Bu arada bence 800’ü hak etmez çünkü 75 TL daha ekleyince MH752 gibi bir gerçek var. 500 ve 600 TL’yken alanlar yaşadı.

Stok bulabilirse tabi...

1603458323948.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,076
Üyeler
152,603
Son üye
abdakapo8
Top Bottom