Neler Yeni

Büyük İstanbul depremine ne kadar hazırız?

Lubbock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Efe
hocam iş para yemek eğitim maddi ve manevi birçok imkanı verebileceksen seve seve ölümü terk ederiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

kafayı buluruz beya ölmeden önce😵😵‍💫
insanların karşılayacak maddi imkani olmadığı için yazma gereksinimi duydum kanka zaten demek istediğimi anladığından şüpheliyim ayrica ilde çok nüfus yayılması var hiç biri oldu bitti yapılacak işler değil devletin çok önceden hazırlık yapması gerekirdi

Dev1ce

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Burak
Beklenilen İstanbul depremi olursa

Herhangi bir şehirdende yorumunuzu ekleyebilirsiniz

>Hazır mısın? Hazırlandın mı?
>Deprem sonrası yakınında gidebileceğiniz toplanma alanı var mı?
> Deprem anı stres yönetimi yapabilirmisiniz?
>Şebeke ve elektrik kesintisinde nasıl bir plan uygulardın
>Binanız deprem atlayabilir mi?
Hazır değil

The Batman

80+ Silver
İstanbuldan taşındım gördügüm çogu bina zayif hatta yumrukla duvari bile yikacagim binlar var 7 8 civari birsey gelirse g.o ülke iflas verir

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,195
İsim
Ahmet Sevinç
insanların karşılayacak maddi imkani olmadığı için yazma gereksinimi duydum kanka zaten demek istediğimi anladığından şüpheliyim ayrica ilde çok nüfus yayılması var hiç biri oldu bitti yapılacak işler değil devletin çok önceden hazırlık yapması gerekirdi
evet bu konuda haklısın ama 16 milyon ve iğrenç bi ekonomi bi jp gibi olamadık

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
kafayı buluruz beya ölmeden önce😵😵‍💫
Valla ben Bodrum depreminde öyleydim. 6.6 şiddetinde deprem olurken rakı kadehimi bırakmadım, kardeşimi falan alıp yazlığın bahçesinde içkimi yudumlamaya devam ettim.

Lubbock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Efe
İstanbuldan taşındım gördügüm çogu bina zayif hatta yumrukla duvari bile yikacagim binlar var 7 8 civari birsey gelirse g.o ülke iflas verir
vefat edenler vefat etmiş olacak zaten de geri kalanlar da sürünecek felaket tellalığı yapmak gibi olmasın ama ülkenin kalbinde ekonomik olarak kaldırılamayacak deprem yakın bizim bina temelleri sağlamlaştırıldı 1.5 yıl önce falan ama yine de yıkılma ihtimali oldukça yüksek ne diyelim ki işte

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,195
İsim
Ahmet Sevinç
Valla ben Bodrum depreminde öyleydim. 6.6 şiddetinde deprem olurken rakı kadehimi bırakmadım, kardeşimi falan alıp yazlığın bahçesinde içkimi yudumlamaya devam ettim.
klasik türk dik kafaya
depremden sonra ailen seni nasıl buldu seni:ROFLMAO:
Mesaj otomatik birleştirildi:

vefat edenler vefat etmiş olacak zaten de geri kalanlar da sürünecek felaket tellalığı yapmak gibi olmasın ama ülkenin kalbinde ekonomik olarak kaldırılamayacak deprem yakın bizim bina temelleri sağlamlaştırıldı 1.5 yıl önce falan ama yine de yıkılma ihtimali oldukça yüksek ne diyelim ki işte
valla bizim bina bakırköyde 30-35 yıllık umarım idare eder

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
klasik türk dik kafaya
depremden sonra ailen seni nasıl buldu seni:ROFLMAO:
Kanka aileyi toplayan bendim ya. Annem falan baya panik oldu, babam İstanbul'daydı zaten. Korkmam öyle şeylerden. Gerçekten görüp görebileceğin en soğuk kanlı insanlardanımdır.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,195
İsim
Ahmet Sevinç
Kanka aileyi toplayan bendim ya. Annem falan baya panik oldu, babam İstanbul'daydı zaten. Korkmam öyle şeylerden. Gerçekten görüp görebileceğin en soğuk kanlı insanlardanımdır.
aynısı benim annem
daha eve hırsız girmesinden korkuyor deprem olsa ne yapar acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Kankacım konun Felsefe ile bağlantısını merak ettim :D

Deprem korkum yok, büyük Bodrum depremini yaşadım gram korkmadan.
Toplanma alanı var.
Çok soğukkanlı biriyim, o esnada eşyalarımı bile alıp gram kasmadan aşağı inerim.
Uydu telefonumu kullanırdım.
İstanbul'da yapıların %60-70'i depremi atlatamaz.
Soğuklanlılık ayrı bişey de hocam o sallantıda eşyalarınızı nasıl alacaksınız ayakta durursanız şükredin 4 büyüklüğünde bir depremden değil 7 8 hayta 9 büyüklüğünde bir depremden bahsediyoruz

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
Soğuklanlılık ayrı bişey de hocam o sallantıda eşyalarınızı nasıl alacaksınız ayakta durursanız şükredin 4 büyüklüğünde bir depremden değil 7 8 hayta 9 büyüklüğünde bir depremden bahsediyoruz
6.6 yaşadım dostum :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,946
Üyeler
142,492
Son üye
Sourora
Top Bottom