Neler Yeni

bugün gün boyu sıvı tüketsem bir faydası olur mu?

wake up to reality

80+ Silver
dün misafir geldi, çok yemedim ama karışık şeyler yedim, bundan dolayı midem çok karıştı, sabah hem midem hem bağırsaklarım kötü olmuştu, kahvaltı yapmadım, 1 bardak yeşil çay içtim, gün boyu yemek yemeyip sadece sıvı tüketsem bir faydası olur mu? sadece bugün için, yarın yine normal yemek yemeye devam edeceğim

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
dün misafir geldi, çok yemedim ama karışık şeyler yedim, bundan dolayı midem çok karıştı, sabah hem midem hem bağırsaklarım kötü olmuştu, kahvaltı yapmadım, 1 bardak yeşil çay içtim, gün boyu yemek yemeyip sadece sıvı tüketsem bir faydası olur mu? sadece bugün için, yarın yine normal yemek yemeye devam edeceğim
doktor degiliz ama sivi tuketmen sindirimi kolaylastiricagi icin ve faydali olur vicudun daha kolay kendine gelir ve onerim karin bolgeni bi bezle veya kiyafetle sarip uyu sicak tut yani uyandiginda gecmis olur buyuk ihtimalle bende geciyor 😅

chevalier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
helsinki
Sadece sıvı tüketmek faydalı değil onun yerine dengeli bir biçimde yediğine içeriğine dikkat et. Ha birde yoğurt tüket.

Top Bottom