Neler Yeni

bugün aldığım sistem görüntü vermiyor

prolet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
kıvanç açık
arkadaşlar merhaba yaklaşık 45 k ya bi sistem ve monitör aldım bugün elime ulaştı ekran kartını ve hava soğutmayı taktım görüntü vermedi hiç

bunun üzerine hava soğutmayı söküp öyle çalıştırmayı denedim yine görüntü vermiyor ve bu sefer de pc açıldıktan 2 dk sonra otomatik kapanıyor kendi kendine

ram slotlarını ve yerlerini değiştirdim ekran kartını sök çıkar yaptım hiçbir şekilde düzelmedi ne yapıcam ben

Gurkanpiro

80+ Silver
arkadaşlar merhaba yaklaşık 45 k ya bi sistem ve monitör aldım bugün elime ulaştı ekran kartını ve hava soğutmayı taktım görüntü vermedi hiç

bunun üzerine hava soğutmayı söküp öyle çalıştırmayı denedim yine görüntü vermiyor ve bu sefer de pc açıldıktan 2 dk sonra otomatik kapanıyor kendi kendine

ram slotlarını ve yerlerini değiştirdim ekran kartını sök çıkar yaptım hiçbir şekilde düzelmedi ne yapıcam ben
ısıklar felan gelıyormu

LoserIl

80+ Silver
Monitör kablosunu ekran kartına taktığına emin misin? Anakarta taktıysan monitör kablosunu görüntü gelmez. 2 dakika sonra kapanma sebebi de uyku moduna geçmesi olabilir

LoserIl

80+ Silver
evet rgb fanları yanıyor ses falan da geliyor fakat ekran kartı fanları çalışmıyor

ekran kartım rx 7800
işlemcim r5 7600
Ekran kartının tüm kablolarını taktığına emin misin?

prolet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
kıvanç açık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitör kablosunu ekran kartına taktığına emin misin? Anakarta taktıysan monitör kablosunu görüntü gelmez. 2 dakika sonra kapanma sebebi de uyku moduna geçmesi olabilir
evet eminim ekran kartına taktığıma ekran kartı montajını kendim yaptım nereye takıcağımı biliyorum yani offf napacam ben ya

LoserIl

80+ Silver
evet eminim ekran kartına taktığıma ekran kartı montajını kendim yaptım nereye takıcağımı biliyorum yani offf napacam ben ya
Anakart slotuna tam oturmamış olabilir

LoserIl

80+ Silver
Monitör kablosunu anakarta tak, İşlemcinde dahili ekran kartı var diye biliyorum bilgisayar açılırsa ekran kartı görünüyor mu ayarlarda bak

prolet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
kıvanç açık
bu şekilde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitör kablosunu anakarta tak, İşlemcinde dahili ekran kartı var diye biliyorum bilgisayar açılırsa ekran kartı görünüyor mu ayarlarda bak
takamıyorum çünkü monitör ile sadece display port kablosu geldi hdmi kablosu gelmedi anakartta dspport girişi yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

slota tam oturmasa duserdı
fotoğraf attım hocam

Ekler

• photo_5945255016191344756_y.jpg
    photo_5945255016191344756_y.jpg
    279.9 KB · Hit: 55
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,769