Neler Yeni

bugün aldığım sistem görüntü vermiyor

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
monitörü anakarta bağlamayıda dener misiniz hocam bide attığınız fotoğrafta tam emin olamadım ekran kartının güç girişlerini takıp çıkartmayı dener misiniz ? (bilgisayar ve psu kapalıyken)
Mesaj otomatik birleştirildi:

hava soğutmayı taksana reis işlemciyi mi yakmak istiyorsun
sanırım kablolamayı göstermek için öyle çekmiş resmini ancak bende bir termal macun göremedsim işlemcinin üstünde :unsure:

prolet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
kıvanç açık
monitörü anakarta bağlamayıda dener misiniz hocam bide attığınız fotoğrafta tam emin olamadım ekran kartının güç girişlerini takıp çıkartmayı dener misiniz ? (bilgisayar ve psu kapalıyken)

sanırım kablolamayı göstermek için öyle çekmiş resmini ancak bende bir termal macun göremedsim işlemcinin üstünde :unsure:
hava soğutmayı taksana reis işlemciyi mi yakmak istiyorsun
dostum zaten takmıştım ama görüntü vermeyince acaba yanlış mı taktım diye düşünüp geri çıkardım birdaha da takmadım çünkü arızanın sebebini arıyorum bilgisayardan görüntü alamıyorum

tamamdır goruntu gelmesı lazım
görüntü gelmedi hocam hdmi ile hem anakarta taktım hem ekran kartına taktım sadece no signal yazısı çıktı disportta olduğu gibi napıcam ben ya

Gurkanpiro

80+ Gold
dostum zaten takmıştım ama görüntü vermeyince acaba yanlış mı taktım diye düşünüp geri çıkardım birdaha da takmadım çünkü arızanın sebebini arıyorum bilgisayardan görüntü alamıyorum

görüntü gelmedi hocam hdmi ile hem anakarta taktım hem ekran kartına taktım sadece no signal yazısı çıktı disportta olduğu gibi napıcam ben ya
baska bır kablo deneyın

prolet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
kıvanç açık
baska bır kablo deneyın
hem hdmi ile hem display port ile denedim hiçbir şekilde görüntü gelmiyor

daha sonrasında display port kablosunu laptobuma bağladım monitör sorunsuz bir şekilde çalışıyor l

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto

dostum sakin ol paniklemiş gibisin eğer yapmayı biliyorsan bilgisayardaki tüm kabloları bir tekrar kontrol et eğer sorun yoksa ben senin yerinde olsam her şeyi tekrar çıkartıp kablolamayı en baştan yapardım test için

Top Bottom