Neler Yeni

bugün aldığım sistem görüntü vermiyor

prolet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
kıvanç açık
dostum sakin ol paniklemiş gibisin eğer yapmayı biliyorsan bilgisayardaki tüm kabloları bir tekrar kontrol et eğer sorun yoksa ben senin yerinde olsam her şeyi tekrar çıkartıp kablolamayı en baştan yapardım test için
aga sabahtan beri yapmadığım şey kalmadı detaya da çok inmek istemiyorum çünkü daha yeni aldım herhangi bi zarar vermek istemiyorum moralim çok bozuk napacamı bilmiyorum

HDogus

80+ Bronze
aga sabahtan beri yapmadığım şey kalmadı detaya da çok inmek istemiyorum çünkü daha yeni aldım herhangi bi zarar vermek istemiyorum moralim çok bozuk napacamı bilmiyorum
Şimdi sakinleş yarın yakınında olan bir bilgisayarcıya git toplar verir sana.

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
anlıyorum benimde bilgisayarımın başında hiçbir şey değiştirememe rağmen bir anda çalışmayı bıraktığı zamanlar oldu yeni aldığınız ve anladığım kadarıyla konu hakkında bilgili olduğunuz için bir şeye zarar verdiğiniz sanıyorum dediğim gibi sizin yerinizde olsam kasaya monte etmek yerine anakartı kasanın dışında çalıştırmayı denerdim ancak bu kolay bir şey değil tabiiki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi sakinleş yarın yakınında olan bir bilgisayarcıya git toplar verir sana.
bu gece uyuyabileceğini sanmıyorum ben şahsen uyuyamazdım

prolet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
kıvanç açık
anlıyorum benimde bilgisayarımın başında hiçbir şey değiştirememe rağmen bir anda çalışmayı bıraktığı zamanlar oldu yeni aldığınız ve anladığım kadarıyla konu hakkında bilgili olduğunuz için bir şeye zarar verdiğiniz sanıyorum dediğim gibi sizin yerinizde olsam kasaya monte etmek yerine anakartı kasanın dışında çalıştırmayı denerdim ancak bu kolay bir şey değil tabiiki
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu gece uyuyabileceğini sanmıyorum ben şahsen uyuyamazdım
asus prime b-650M-R Anakart ryzen5 7600 işlemcisini destekleyip desteklemediğini nereden bakabilirim hocam

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
asus prime b-650M-R Anakart ryzen5 7600 işlemcisini destekleyip desteklemediğini nereden bakabilirim hocam
"am" soketine bakın hocam hem işlemcinin hemde anakartın oradan anlarsınız

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,964
İsim
Hacı
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular