Neler Yeni

C Diskim kendiliğinden Doluyor

Vodklam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Yılmaz
C diskim kendiliğinden doluyor örnek vermek gerekirse oyun oynuyorum ve oyundan çıktığımda C diskimden 300 MB veya gitmediğini fark ediyorum ama çoğunlukla gidiyor ne denersem deneyeyim bu sorunun çözümünü bulamadım işte denediklerim.

Virüs diyenler için Kaspersky ile tam tarama yaptım fakat bir virüs ile karşılaşmadım
%Temp% veya temp perfecth gibi klasörlerin gereksiz dosyalarını sildim
16 tane video izledim edindiğim bilgiler ile maximum 1.2 GB dosya silebildim.
3 gün önce 75GB depolama alanım mevcuttu nasıl olduysa ilk 70 sonrasından 68, 66, 65, 60 ve şimdi de 58.
Sadace Kaspersky'la kalmadım güvenilir tüm anti virüsleri denedim fakat durum yine aynı.
Sistem korumasını devre dışı bırakıp gereksizleri sildim.
Arama kısmına disk temizleme yazıp temizledim fakat yine de maximum açılan yer 200 oldu.
Bu tarz virüsler dayınıksız olurlar fakat neden bir virüs bulamadım
Bu konulardan anlayan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Yakard11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Deniz Yakar
treesize programınını kullan geri dönüşüm kutusu c diskine özel genelde ondandır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Alihan YILMAZ
75 GB doluluk çok değil. Benimki 180 GB dolu. Her açıp kapattığında biraz daha dolar. Oyunları havada oynamıyorsun. Her kullanın veri harcıyor, kayıt oluyor.

Vodklam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
75 GB doluluk çok değil. Benimki 180 GB dolu. Her açıp kapattığında biraz daha dolar. Oyunları havada oynamıyorsun. Her kullanın veri harcıyor, kayıt oluyor.

Orası kesindir zaten ona bir sözüm yok 3 Gün önce 75GB Boş alanım vardı nasıl 3 gün icinde 58GB İnebildi

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Alihan YILMAZ
Log'lar, yedeklemeler, İnternet geçmişi, indirmeler v.s.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emirhan
Steam
0xraptoRwave
Twitter
emrhna7ess
Discord
emrhna7ess
3 gün içinde bir Windows güncelleştirilmesi yapıldı mı? Üstteki arkadaşın dediği gibi TreeSize türevi uygulamalardan en çok neyin kapladığını kontrol edin.

Vodklam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 gün içinde bir Windows güncelleştirilmesi yapıldı mı? Üstteki arkadaşın dediği gibi TreeSize türevi uygulamalardan en çok neyin kapladığını kontrol edin.

Hayır yapmadım Treesize indirdim şuan bakıyorum

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,029
İsim
Semih Boran
C diskim kendiliğinden doluyor örnek vermek gerekirse oyun oynuyorum ve oyundan çıktığımda C diskimden 300 MB veya gitmediğini fark ediyorum ama çoğunlukla gidiyor ne denersem deneyeyim bu sorunun çözümünü bulamadım işte denediklerim.

Virüs diyenler için Kaspersky ile tam tarama yaptım fakat bir virüs ile karşılaşmadım
%Temp% veya temp perfecth gibi klasörlerin gereksiz dosyalarını sildim
16 tane video izledim edindiğim bilgiler ile maximum 1.2 GB dosya silebildim.
3 gün önce 75GB depolama alanım mevcuttu nasıl olduysa ilk 70 sonrasından 68, 66, 65, 60 ve şimdi de 58.
Sadace Kaspersky'la kalmadım güvenilir tüm anti virüsleri denedim fakat durum yine aynı.
Sistem korumasını devre dışı bırakıp gereksizleri sildim.
Arama kısmına disk temizleme yazıp temizledim fakat yine de maximum açılan yer 200 oldu.
Bu tarz virüsler dayınıksız olurlar fakat neden bir virüs bulamadım
Bu konulardan anlayan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Dism++ ile temizlik yapın arada bir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,991
Üyeler
140,742
Son üye
ahmetsyhglu
Top Bottom