Neler Yeni

Çalınıp duran riot hesabım

ali.06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ali utku özkan
Arkadaşlar merhaba, benim riot hesabım dün gece saatlerinde çalındı. Baya girmişler şifre kullanıcı adı e posta falan değiştirmişler, bende geri alabildim birkaç bilgiyle. Bugün sabah tekrardan çalındı ve ben yine aldım fakat şimdi bir daha çalındı. Bu nasıl mümkün olabiliyor? Mail şifremi değiştirdim, hesabımın şifresini değiştirdim, Malwarebytes ile taradım bilgisayarı ve herhangi bir şey çıkmadı. Ben şöyle düşünüyordum hesabımı verdiğim arkadaşlarımdan bir tanesi birine yanlışlıkla şifreyi falan gösterdi yada direkt verdi ve oda hesaba girip ilk şampiyonum, ilk aldığım skin, ilk valorant uğurluğum tarzı şeylere baktı ve her seferinde hesap kurtarmaya giriyor diye düşündüm ama öylede olamaz çünkü öğrenemeyeceği bir sürü bilgi var mesela hesaba rp aldığım kredi kartının son 4 hanesi gibi. Tekrardan soruyorum bu nasıl olabiliyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Eray Van
verdiğin arkadaş hesabı almış gecmis olsun

ali.06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ali utku özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nasıl alabiliyor peki hocam? Çünkü mailime de erişmesi gerekiyor aynı zamanda kolay iş değil diye düşünüyorum. Herhangi bir arkadaşım bunu yapabilecek düzeyde değil.

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
PichHasso
nasıl alabiliyor peki hocam? Çünkü mailime de erişmesi gerekiyor aynı zamanda kolay iş değil diye düşünüyorum. Herhangi bir arkadaşım bunu yapabilecek düzeyde değil.
sen nasıl alabiliyorsan o da aynı şekilde belli başlı bilgilere sahip ve alabiliyor aynı şekilde

ali.06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ali utku özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sen nasıl alabiliyorsan o da aynı şekilde belli başlı bilgilere sahip ve alabiliyor aynı şekilde
ama aynı bilgilere sahip olamaz, dediğim gibi öğrenemeyeceği şeylerde var. Ve onay maili gerekiyor.

332merek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
kerem kılıç
Arkadaşlar merhaba, benim riot hesabım dün gece saatlerinde çalındı. Baya girmişler şifre kullanıcı adı e posta falan değiştirmişler, bende geri alabildim birkaç bilgiyle. Bugün sabah tekrardan çalındı ve ben yine aldım fakat şimdi bir daha çalındı. Bu nasıl mümkün olabiliyor? Mail şifremi değiştirdim, hesabımın şifresini değiştirdim, Malwarebytes ile taradım bilgisayarı ve herhangi bir şey çıkmadı. Ben şöyle düşünüyordum hesabımı verdiğim arkadaşlarımdan bir tanesi birine yanlışlıkla şifreyi falan gösterdi yada direkt verdi ve oda hesaba girip ilk şampiyonum, ilk aldığım skin, ilk valorant uğurluğum tarzı şeylere baktı ve her seferinde hesap kurtarmaya giriyor diye düşündüm ama öylede olamaz çünkü öğrenemeyeceği bir sürü bilgi var mesela hesaba rp aldığım kredi kartının son 4 hanesi gibi. Tekrardan soruyorum bu nasıl olabiliyor?
skin var mı

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
PichHasso
ama aynı bilgilere sahip olamaz, dediğim gibi öğrenemeyeceği şeylerde var. Ve onay maili gerekiyor.
mail nereye kayıtlı olduğu önemli değil ticket açıp mail adresim de hesabımda çalındı bilgisi verip bir kaç bilgi ile hesabı geri alabiliyor o yüzden bazı bilgiler asla verilmemesi lazım kimseye

ayrıca son zamanlarda şöyle bir taktik var riot şifreni bilen biri hesabına gidip ticket açıyor güvenlik ticketı ve riottan önemli bilgiler talep edebiliyor 30 gün sonra o bilgiler ticket açan hesaba iletiliyor ve artık hesap çalınsa da o bilgiler ile geri alınabiliyor yani sana diyeceğim çalan kişi kimse 1 aydan fazladır şifreni bilen biri olabilir

332merek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
kerem kılıç
3. kez yapıcam şimdi, ama her seferinde yeniden alıyorlar
hesabı geri aldığın an ticket aç bundan sonra bu hesapla ilgili kurtarma sistemi çalıştırılmasın diye
yani deki bir daha çalınmaması için açıkla işte o istenilen ilk blgiler çalan kişide de var o yüzden hesabım için kurtarma aracını ve ticketleri devre dışı bırakın tarzı bir ticket at hesabı alır almaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,131
Üyeler
152,188
Son üye
alem*
Top Bottom