Neler Yeni

Öneri Canım Sıkıldı Oyun Önerir misiniz?

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,555
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
O zaman alıyorum. Cyberpunk ve Spidermane bayıldım, o tarz oyunları seviyorum demekki.
Olabilir kanka al.Cyberpunk üzmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Spiderman piyasadaki en sağlam süper kahraman oyunu.İyi seçim.Baktın Cp de sorun var iade et.

• Beğen
Reaksiyonlar: Krom

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Devam etsek mi? Sıkıldım…

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,130
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Devam etsek mi? Sıkıldım…
Uncharted bakabilirsin belirli sekanslarında silahlı çatışma var onun harici bulmaca. Batman Arkham serisine bakabilirsin genel olarak aksiyon tabanlı (yanlış bilmiyorsam ilk oyun bende açılmadığından duruyor kenarda şuanda) Ori and blind forest ve Ori And Will of the wisps bakabilirsin. Metroidvania türünde benim hoşuma giden oyunlar oldu (blind forest 1. will of the wisps 2. oyun) Warframeye başlayabilirsin sağlam güzel oyun kendisi kütüphanende gördüm ancak saati yoktu oyunun. Pahalı gelmezse eğer Sekiro bakabilirsin Yakın zamanda zam yedi oyun :( 144 e almıştım ben

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Uncharted bakabilirsin belirli sekanslarında silahlı çatışma var onun harici bulmaca Batman Arkham serisine bakabilirsin genel olarak aksiyon tabanlı (yanlış bilmiyorsam ilk oyun bende açılmadığından duruyor kenarda şuanda) Ori and blind forest ve Ori And Will of the wisps bakabilirsin Metroidvania türünde benim hoşuma giden oyunlar oldu (blind forest 1. will of the wisps 2. oyun) Warframeye başlayabilirsin sağlam güzel oyun kendisi kütüphanende gördüm ancak saati yoktu oyunun
Unchartedi crack indirip oynamıştım bayağı güzel oyun. Spiderman 2yi bekliyorum o da iyi gibi. Warfame için yanıma bir dost lazım ay sonu arkadaşımla deneyeceğim.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,130
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Unchartedi crack indirip oynamıştım bayağı güzel oyun. Spiderman 2yi bekliyorum o da iyi gibi. Warfame için yanıma bir dost lazım ay sonu arkadaşımla deneyeceğim.
Hocam benim arkadaş beni biraz kastırdı çok iyi bilmesemde 150 saati devirdim bende
Spiderman miles moralese bakabilirsin ilk spidermandan kısa ancak spiderman 2 ile bağlantılı oda
God Of War deneyebilirsin gene arkadaşın varsa İt Takes Two ve A Way Out deneyebilirsin

• Beğen
Reaksiyonlar: Krom

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Hocam benim arkadaş beni biraz kastırdı çok iyi bilmesemde 150 saati devirdim bende
Spiderman miles moralese bakabilirsin ilk spidermandan kısa ancak spiderman 2 ile bağlantılı oda
Tamam bakarım ona da

The Semih

80+ Gold
DOOM eternal tarzı oyunlar seviyorsan dene yada American Truck, ETS den daha kaliteli.

Zepett8

80+ Bronze

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,512
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Dragon Age
Tarzım değil demişsin ama yine de Mass Effect'e şans vermeni öneriyorum.

yaman..k

80+ Bronze
Zaman geçirmelik oyun arıyorsan car for sale alabilirsin 55 tl

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Supermarket simulator
Taxi life
Carfor sale

bunlar da benim önerdiklerim :) Bedavadan oynadım ne güzel oyunlarmış.

Top Bottom