Neler Yeni

Çözüldü✓ Casper CSD Açılmıyor Tepki Yok Yardım

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

TALHA MURAT

80+ Silver
herşeyi şansa ve ümide bağlanmaması kanatindeyim.
Hocam anakart darbe alınca sıkıntı oluyor çoğunlukla sert bir darbe ise çok az nadir çalışır ama 400 tl ye anakart bulmuş arkadaş eğer büyük bir darbe almadıysa bence şansını dene.

Akiran

80+ Silver
Laptoplarda işlemci ve ekran kartı anakarta lehimli olduğu için bozuk anakarttan parçaları nasıl çıkartacaksınız? Bence laptopu teknik servise götürün.

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Laptoplarda işlemci ve ekran kartı anakarta lehimli olduğu için bozuk anakarttan parçaları nasıl çıkartacaksınız? Bence laptopu teknik servise götürün.
Ekran kartı zaten yanık dahili grafiği kullanıyorum.
İşlemci çıkarılabilir,o yüzden yeni bir anakart alıp onun üzerine ram ve işlemciyi takıp kullanacağım.

TALHA MURAT

80+ Silver
Ekran kartı zaten yanık dahili grafiği kullanıyorum.
İşlemci çıkarılabilir,o yüzden yeni bir anakart alıp onun üzerine ram ve işlemciyi takıp kullanacağım.
Hangi anakartı alacaksın eğer aynı modelin ise dahili ekran kartı varıdr.

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Güncelleme :

Dostlar sorun biosta değil anakartdaymış.Tamirciyi duyunca şok oldum çünkü bu bilgisayarda önceden takılı olan anakartın altındaki çipler full lehimli çıkmış.Tamirci bana anakarta iyi koymuşsun ben böyle kötü anakart görmedim dedi.
Anakart ölmüş büyük ihtimal,2-3 gün önce 400 TL'ye bir anakart aldım ve onu taktırdım.Şuan bilgisayar tam takır çalışıyor yarın teslim alacağım.Konuda yardım eden herkese teşekkür ederim.

Ben bu pcyi 2.el almıştım,tabii aldığım adam bana temiz demişti ama hiçte öyle çıkmadı 🤠.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,339
Üyeler
149,707
Son üye
egmnphlvn
Top Bottom