Neler Yeni

Casper g770 alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tolgahan Karataş
Öncelikle tüm foruma iyi akşamlar

Bu cihazı 2. el olarak almayı düşünüyorum

i7 11800h ve 4gb rtx 3050ti bulunuyor
sistemde 16gb ram var tek slot mu çift slot mu biraz araştırdım öğrenemedim bayağı videolarına falan baktım bu donanımı pek kullanan inceleyen yok
forumda kullanan arkadaşlar varsa ya da bilgi sahibi olanlar yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Doruk Emekçi
Hocam odamda kullanan var. Önermiyor. Yaşadığı sıkıntıları söylemedi. Ama malzeme kalitesinin kötü olduğunu söyleyebilirm. Bu fiyata 3060'lı bir bilgisayar bulabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,199
İsim
Murat Orhan

sistemde 16gb ram var tek slot mu çift slot mu biraz araştırdım öğrenemedim bayağı videolarına falan baktım bu donanımı pek kullanan inceleyen yok
forumda kullanan arkadaşlar varsa ya da bilgi sahibi olanlar yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.
Monster bakmanı öneiririm 2. elde hem fiyatları uygun hem de özellikleri iyi oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tolgahan Karataş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam odamda kullanan var. Önermiyor. Yaşadığı sıkıntıları söylemedi. Ama malzeme kalitesinin kötü olduğunu söyleyebilirm. Bu fiyata 3060'lı bir bilgisayar bulabilirsin

bu fiyatlara daha güzel bir masaüstü sistem kurulacağının farkındayım fakat sık sık seyahat ettiğimden dolayı dizüstü bir cihaz almak durumundayım 2. el alacağımdan dolayı cihazı tahminimce güzel bir fiyata buldum (15.600- ile 16.200 arasında bir rakama alacağım)
o yüzden cihazı emsalleri ile kıyaslayınca gayet mantıklı olduğunu düşünüyorum

+ olarak beklentim en üst ayarlarda sürekli oyun oynamak cihazı yormak değil sadece elimin altında istediğim zaman kullanabileceğim aşağı yukarı iyi bir performans verecek bir cihaz bulunması.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monster bakmanı öneiririm 2. elde hem fiyatları uygun hem de özellikleri iyi oluyor.

yaklaşık 1 haftadan uzun süredir bakıyorum monster cihazlara da ya daha düşük cihazlar çıkıyor ya da daha pahalı cihazlar o yüzden maalesef monster tarafına yönelemedim.

Ege Hanedar

80+ Bronze
alınmaz hocam kalitesiz cihaz tam yükte adaptörü yetersiz geliyor gibi sorunlari var farklı modellere bakın 2. elden.

TİTAN.

80+ Platinum

Kanka kaç paraya alıcan casperdab daha iyi seçeneklerin vardır muhtemelen

Techno08

80+ Gold
MSİ almadan önce g770 almıştım 3 güne bozuldu ve iade ettim. Malzeme kalitesi kötü ve ısınma problemleri var

Top Bottom