Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Casper Intel Core i5-12450H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 27.764 TL

Evanescence

80+ Bronze
Casper da çalıştım sürekli yeni nesil leptoptalarda menteşe ve kasa yeri kırılıyor ya garanti bitmeden önce ya garanti bittikten sonra.
Yani kasaları berbat ötesi kronik belli yerden gidiyor yani bizim burda Arap var menteşeleri yapıştırıyor sürekli.
Kimseye tavsiye etmiyorum driver bile almak meseleydi bir ara şuan nasıl bilmiyorum.
Eskilerde ses kartı arızası mevcuttu telefonlarında sürekli kasma mevcut Zaten güncelleme almıyor.
Tabletleri günlük garantiye göndermekten bir hoş oluyorduk.
Keşke sağlam uretseler.
Kötülemek istemiyorum ama işin doğrusu bu yani.
G870 modelinde menteşe sorunu varmı peki ?

ConquerorXIV

80+ Gold

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
eyyüb
G870 modelinde menteşe sorunu varmı peki ?
1 sene oluyor bırakalı iş yerinde kullandığımız modellerde bile mevcuttu.
şu meretle yapışmayan yok kasa pahalı çünkü :D
son çıkanların farkı olucağını sanmıyorum pek.
2014-2023 kadar çalıştım yetkili servisti garantiye biz yolluyoruz arızasına göre tamir etmiyoruz yani.
garanti biteni yapıştırıyorduk.
1715763368568.png

Evanescence

80+ Bronze
2014-2023 kadar çalıştım yetkili servisti garantiye biz yolluyoruz arızasına göre tamir etmiyoruz yani.
Alıntıyı görüntüle
Bu yapıştırıcı bilirim İran Irak malı neydi ikisini karıştırıp sürülüyor iğrenç kokusu vardı. Anladım dostum teşekkür ederim.

ConquerorXIV

80+ Gold
Alıntıyı görüntüle
kasa değil de anakart arızası çok oluyor muydu

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
eyyüb
kasa değil de anakart arızası çok oluyor muydu
şans işi kimi zaman örnek vermek gerekirse 10 yıl üstü leptopları var çalışıyor iyi kötü kimi 2 yılda arızalanıyor.
kasalar sürekli gidiyor.
anakart arızası yine çok.
tamir görüp yapılamayak duruma gelende çok 1 senede mükemmel bir değişime uğradıklarını sanmıyorum.
1050ti çıktığında bile beslemesiz modellerini kasalara takan bir firmaydı.
anakartlar çoğu foxcondu.
garantisi fena değil ama hakını yemeyelim kırılan soketleri bile ücretsiz yapıyor.

ConquerorXIV

80+ Gold
şans işi kimi zaman örnek vermek gerekirse 10 yıl üstü leptopları var çalışıyor iyi kötü kimi 2 yılda arızalanıyor.
kasalar sürekli gidiyor.
anakart arızası yine çok.
peki servis nasıl misal kullanıcı kaynaklı değil anakart arızası oldu anakart değişimi ücret alarak mı yapıyorlar ve sıvı metal uygulamaya garanti gidiyor mu alacak gibiyim bu paraya 6 taksit birde alınır gibi

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
eyyüb
peki servis nasıl misal kullanıcı kaynaklı değil anakart arızası oldu anakart değişimi ücret alarak mı yapıyorlar ve sıvı metal uygulamaya garanti gidiyor mu alacak gibiyim bu paraya 6 taksit birde alınır gibi
ben şunu çok gördüm kullanıcıdan kaynaklı arızaları bile ücretsiz yapıyordu servisi biraz nasıl desem mağdur etmemek için iyiler yani ama ürünler sağlam değil bilgin olsun taş çatlasa 3-5 kullanırsın gibi geliyor bana benim düşüncem bu yana.
bu arada ekran kartı arızasıda çok bu ürünlerde hp ve toshibalarda olduğu gibi :D
çift ekran kartlı modellerin ilaki 2ci yüksek gpu su arızalanıyor.
ısınma dersen deli gibi vardı yeni modelinde varmı bilmiyorum.
bu arada dell g16 serilerinden uzak durun 2 arkadaş kuruluma getirdi ben böyle ısınan bir leptop görmedim boşta bile ateş atıcak nerdeyse i7 leri felan.

varta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Cenap Vartanyan
Fiyatı güzelmiş gerçekten de. Fazla bir beklentisi olmayan alabilir belki.

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Yücel İsra TEMİR
Yazılım / Bilgisayar Mühendisliğin de falan kullanılır mı ?

ConquerorXIV

80+ Gold
ben şunu çok gördüm kullanıcıdan kaynaklı arızaları bile ücretsiz yapıyordu servisi biraz nasıl desem mağdur etmemek için iyiler yani ama ürünler sağlam değil bilgin olsun taş çatlasa 3-5 kullanırsın gibi geliyor bana benim düşüncem bu yana.
bu arada ekran kartı arızasıda çok bu ürünlerde hp ve toshibalarda olduğu gibi :D
çift ekran kartlı modellerin ilaki 2ci yüksek gpu su arızalanıyor.
ısınma dersen deli gibi vardı yeni modelinde varmı bilmiyorum
kalitesiz olduğunu biliyorum bu zaman kadar hiç bulaşmadım bile ama her şeyin bir ederi var bu paraya göre alınır gibi
işlemci 90lar görüyor testlerde de mevcut ama ekran kartı 75i geçmiyor gibi gözüküyor ısınmadığı halde arızalanıyorsa tahminimden daha kalitesiz o zaman ve sıvı metal garantiyi bozmuyorsa alıp denemek istiyorum.

Top Bottom