Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Casper Intel Core i5-12450H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 27.764 TL

ConquerorXIV

80+ Gold
Evet bir sensin maalesef. Bende memnunum ama memnunum bile diyemiyoruz. Tamam anakart kalitesi hakkında eleştirilere hak veren biriyim ama öyle bir hater kitlesi var ki (zamanında mağduru çok olmuş sanırım ya da futbol takımı tutar gibi marka tutan çok) yok bedava verseler almam, yok çöpe atarım daha iyi bilmem ne anladın sen. Bir de sorun eleştirilmesinde değil ya G770 kullanıp eleştiriyor ya yıllar önce ki anısıyla vs. cihazı kullanıp yorum yapan zaten az, gerçekten bilgisi olupta yorum yapan ondanda az. Özetle bende tartışma olmasın diye ve boşa yere sorumluluk almak istemediğimden önermiyorum diyor geçiyorum. Kime Casper övüp veya aldırıp ne kazanacağım ? Zaten tonla sponsorlu içerik var, TV'de sürekli reklamı var. Normal laptop işte F/P bana göre hatta ama bedava vermiş gibi marka tutmama gerekte yok. Ortada 28K'ya alınabilecek zaten 4060'lı laptop yok almaya gerçekten niyeti olan foruma gelmeden bile alır, Nvidia'nın vram cimriliği yaparken, 3060'ı alıp teknoloji demosu sunar gibi benzer güçte 4060 çıkarması bile yeterince kötüyken, ortalık Casper almayacağım diye 6 gb vramli 4050 alan dolu. Kime ne anlatıyorsun ? Sonra Nvidia vram cimriliği yaptı. Bu modelin objektif incelemesi bile yoktu yeni yeni çıktı. Objektif bir şekilde eleştirisini yapanın başımın üstünde de yeri var. Sonuçta kusursuz model yok.

Haliyle isterse G870'i 10K paraya satsınlar o marka yine gömülecek. Bu forum yine iyi Casper açısından bence bir de Technopat'ı göreceksin sen.:kappa:
10 kişiden 4-5 memnun gibi, bu arada bende bedava verseler kullanmam diyenlerdenim bu paraya değmeyecek olsa şuana kadar 10 kere iade etmiştim ama öyle yıllarca kullanılacak bir model değil idaretenlik 1 sene kullanılacak bir cihaz bana göre.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
10 kişiden 4-5 memnun gibi, bu arada bende bedava verseler kullanmam diyenlerdenim bu paraya değmeyecek olsa şuana kadar 10 kere iade etmiştim ama öyle yıllarca kullanılacak bir model değil idaretenlik 1 sene kullanılacak bir cihaz bana göre.
Ben kendi adıma 27.999 liraya 6 ay faizsiz taksitle 5 kuruş para vermeden aldım.
6 Ayın vade farkını hesap etsen, cihaz bana 23-24 bin gibi bir paraya gelmiş oluyor ki bu paralara piyasada 3050-3050ti falan alırsın iyi markalardan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten mantıklı bir fiyat performans olmasa kimse burada 32 sayfa bunu tartışmaz bu forumda

Senerr

80+ Bronze
Forumlarda 1 tane objektif incelemesi henüz yok sadece ben yaptım onu da, adam Casper'ın tabletini alıp G870 önermiyor saçmalığa bak. G770 clevo kullanıp önermeyende çok. Önercek olsam bile önermem, gitsin MSI Thing GF63 alsın 45W görsün ehm. :kekw:

1 yıl için idaretenlik 28K verilmez hiçbir şeye onun harici yazdıklarınıza katılıyorum. Trendyol yorumları aşırı pozitif bu arada. 105W Gpu zaten oyunlarda 140W Gpu kadar fps veriyor çünkü oyunlarda 4060 laptoplar 120W falan en fazla çekiyorlar. Furmarkta 1K skor farkı var 140W olanlara göre yani F/P ama kimseye önermem. 1080p için bile vram problemleri başlamış 8 gb için kalkıpta 4050 alıp G870 eleştirene bir şey anlatamam.

Son düzenleme:

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Beyler bunu satmak istesem kaçtan ilana koymalıyız? En fazla kaça düşmeliyim

JrFuKi.

80+ Bronze
Ürünü 27 bin tl alanlandanım F/P olarak gerçekten çok iyi, kasa olarakda memnun kaldım 1 hafta kadar kullandım.SSD olayı gen 4 gelmedi trendyola talep açmama rağmen umurlarında olmadı iade edin dediler . Madem öyle 14 gün kullanıp iade ettim.Birdaha trendyol satıcısına da güvenip almam.Aynı sorunu amozon yaşasam ya farkı verirlerdi yada ürünü doğrusu ile değişim yaparlardı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,363
Üyeler
155,860
Son üye
mertkynrpnr
Top Bottom