Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Casper Intel Core i5-12450H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 27.764 TL

ConquerorXIV

80+ Gold

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Yücel İsra TEMİR
SSD için cevap gelmiş bir şey yapamayacaklarını istersem iade edebileceğimi iletmişler :)
Bende de öyle, iade yolladım. Onay gelir yarına galiba. Casper da aradım SSD'ler neden farklı ? diye, biz trendyola satışı yaptıktan sonra parça değişim falan filan onlara bağlı biz 5000/3600 lük takıyoruz, değişik geldiyse sebebi satıcıdır dedi.

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emre
SSD için cevap gelmiş bir şey yapamayacaklarını istersem iade edebileceğimi iletmişler :)
alla alla ben de yazacağım daha yazmadım öyle bir cevapta tüketiciyi aldatmaya yönelik tüketici hakem heyetine başvururum bir şekilde bişeyler çıkarırız

Örümcek Adam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
demir
gen2 değil gen3 ssd
Mesaj otomatik birleştirildi:

casper hiç bir zaman önermeyip kalitesinden nefret eden ve bu cihazı kullanıp memnun olan bir benim galiba enteresan
milletin kalite anlayışı arşa çıkmış macbook pro mu alıyorsunuz bu paraya bu olur
yoo. ben memnunum. masaüstünü satıp bunu kullanmayı düşünüyorum. beklentim yüksek değildi ama beklediğimden de iyi çıktı.

ConquerorXIV

80+ Gold
Bende de öyle, iade yolladım. Onay gelir yarına galiba. Casper da aradım SSD'ler neden farklı ? diye, biz trendyola satışı yaptıktan sonra parça değişim falan filan onlara bağlı biz 5000/3600 lük takıyoruz, değişik geldiyse sebebi satıcıdır dedi.
yok bana da cihazın seri nosuna bakarak üretim aşamasında gen3 ssd takıldığını söyledi

alla alla ben de yazacağım daha yazmadım öyle bir cevapta tüketiciyi aldatmaya yönelik tüketici hakem heyetine başvururum bir şekilde bişeyler çıkarırız
bende thh başvurasım var ama 1k için uğraşmaya değer mi bir şey çıkar mı değmez gibi geldi.

ConquerorXIV

80+ Gold
Bilemiyorum dostum, bugün konuştuğum hanımkadınefendi'nin aktardıkları buydu bana...
bunların ne dediği belli değil güvenilmezler, suç aslında casper da ne koyduğu belli değil diğeri de ne alıp sattığını bilmiyor. al birini vur ötekine.

JrFuKi.

80+ Bronze
THH genelde para iadesi kararı çıkıyor. Kupon vb çıkmaz.Adamlar zaten iade edin yazmışlar direk . :) işine gelirse diyorlar

Trendyol Müşteri hizmetleri berbat trendyol satıcı güvenide sıfır . Sabah git iade et.
19.500 tl çek en azından kafan rahat etsin diyor :)

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emre
yok bana da cihazın seri nosuna bakarak üretim aşamasında gen3 ssd takıldığını söyledi

bende thh başvurasım var ama 1k için uğraşmaya değer mi bir şey çıkar mı değmez gibi geldi.
ben amazon u da vereceğim mouse ve kulaklık için garanti den belge de aldım kulaklık için mouse ap ayrı saçma bir durum yaşadım zaten adamlar değişim yok muadili de yok diyorlar iade verelim ee 2k ya aldım şuan 4.5k banane diyorlar onları hazırlarken bunu da aradan çıkarırım

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Yağız Berk Özel
ben amazon u da vereceğim mouse ve kulaklık için garanti den belge de aldım kulaklık için mouse ap ayrı saçma bir durum yaşadım zaten adamlar değişim yok muadili de yok diyorlar iade verelim ee 2k ya aldım şuan 4.5k banane diyorlar onları hazırlarken bunu da aradan çıkarırım
Sizin durum temsili

ConquerorXIV

80+ Gold
direk markaya göndersene garantisi varsa

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emre
direk markaya göndersene garantisi varsa
gönderdim belge de verdiler Ellerinde olmadığı için satın aldığınız yer ile iletişime geçin dediler amazon dan amazon satıcı olarak aldım ama onlar da aynı şeyi söylüyorlar koskoca amazon.

ConquerorXIV

80+ Gold
gönderdim belge de verdiler Ellerinde olmadığı için satın aldığınız yer ile iletişime geçin dediler amazon dan amazon satıcı olarak aldım ama onlar da aynı şeyi söylüyorlar koskoca amazon.
muadil ürün ile değişim iste

laptop 1k zamlanmış la asdasfas

Top Bottom