Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Casper Intel Core i5-12450H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 27.764 TL

JrFuKi.

80+ Bronze
3 saatir oyun oynuyorum gerçekten bu kasayı şahane yapmıslar fan sesi normal gaming laptoplar gibi hatta daha onceki asus tuf gaming cihazımdan daha sessiz geldi. Sıcakları degerleri gercekten azmış kasa ısınmıyor. Harici klavye maouse ile oynuyorum bilerek zorladım cihazı ama gerçekten serin bir kasa yapmayı başarmış excalibur şaşırttı bu sefer.
Cihazın ses olayına gelirsek asus tuf gaming fx15 , monster abra kullanmış biri olarak 2x daha iyi ses sistemi biraz daha basslar kuvvetli olsa tadından yenmezdi ama gayet yeterli.

Bu arada ssd markası
Model KIOXIA-EXCERIA G2 SSD
gozukuyor sistem bilgisinde iyi mi kötü mü
gen 4 degil mi şimdi bu dolandırdılar mı :)::):)

Son düzenleme:
Ben böyle boktan bir laptop görmedim. Kasa kalitesi oyuncak gibi. Panel desen renk denen bir şey yok. Soluk bembeyaz bir ekranı var. Masaüstünde boşta çalışırken bile bu kadar fan sesi çıkartan bir laptop ilk defa görüyorum.

Walti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Çağrı Bal
Exceria'da dram Cruial'da hrm var diye anladım ben. Dram uzun dönemde daha iyi olarak yorumladım. Trendyola talep açtım isterseniz gönderin değişim ya da iade yapalım dendi. Bu hızlar bana yeter gibi. Değişim yapmıcam.

ConquerorXIV

80+ Gold
Ben böyle boktan bir laptop görmedim. Kasa kalitesi oyuncak gibi. Panel desen renk denen bir şey yok. Soluk bembeyaz bir ekranı var. Masaüstünde boşta çalışırken bile bu kadar fan sesi çıkartan bir laptop ilk defa görüyorum.

beklentiye göre değişir yukarda ki arkadaş beğenmiş mesela

Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
demir
biri beğeniyor diğeri beğenmiyor. ilk defa mı laptop kullanıyorsunuz? beklentin ne? sıfır ses istiyorsan macbook air alacaksın o zaman.

JrFuKi.

80+ Bronze

sen iade et bu laptopu aynısı bende şuan kullanıyorum. Sana gelen cihaz alakası yok bendekiyle alırken daha iade etme psikolojisi ile almışssın sen tatmin olmazsın bu cihazla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

biri beğeniyor diğeri beğenmiyor. ilk defa mı laptop kullanıyorsunuz? beklentin ne? sıfır ses istiyorsan macbook air alacaksın o zaman.
F/P Ürün bu fiyata daha iyisi yok. Excalibur g770 serisi gerçekten çok ısınıyor ve kalitesizdi. Marka algısı düşmüştü fakat g870 serisi kasa kalitesini epey yukarı taşımış .Gaming laptop alıp yüksek performans yada normal kullanımda fan sesi rahatsız ediyor diyen adam gitsin macbook alsın fansız. Gaming olupta fan sesi olmayan cihaz yoktur ki monster turbo modda bundan 5 kat daha sesliydi. Önemli olan kasanın ısınmayıp sıcaklıklık değerlerinin iyi olmasıydı bu durum gerçekten çok başarılı bu cihazda.Sadece tuş kalitesi eski asus tuf gaming fx15 cihazıma göre daha kalitesiz gibi duruyor uzun vadede kullanıp göreceğiz. Ekran 250 nit olasda 300 nit gibi kaliteli gösteriyor bu durumda şaşırttı. Ses olayı için gayet güzel ve yeterli monsterin ve asusun hiç gelmeyen seslerine göre güzel birazcık basslar olsa daha iyi olurdu ama 2w anca bu kadar . Touch Pad konumlandırması ortada olması çok iyi klavyesini kullanırken rahatsız etmiyor. Kasanın üstü traşlanmış gibi parmak izi bırakmıyor bu durumda gayet iyi. 28 bin TL fiyat bandında zaten şuan daha iyisi yok bildiğim kadarıyla bu cihaz 2 ay önce 32 33 bin TL lere de peynir ekmek gibi satıyordu

Son düzenleme:

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Yağız Berk Özel
27.764 TL'ye alınan 4060 laptoptan bir şey beklemek hata zaten ne kadar ekmek o kadar köfte. Adamlar ekran kartını 4060 koyup kaliteden kısmıslar. Ne kadar kısmışlar kullanmadan bilemem.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,104
İsim
Semih
Bu fiyat bandında yüksek performansı ısınma sorunu olmadan sağ salim alabiliyorsan öpüp başına koyacaksın. Armudun sapı üzümün çöpü diyenler içinse ;

Öneririm

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Yücel İsra TEMİR
Fan ses testi atabilecek var mı ya ? Kaç desibel bir görelim. Mobil desibel uygulaması kullanarak.

Top Bottom