Neler Yeni

Casper Monitör mü MSI monitör mü?

Hangi monitörü almalıyım?

• Casper

Oylar: 0 0.0%
  • MSI

Oylar: 6 100.0%

• Oy kullanan toplam üye
    6
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammet Eyüp
Bütçe
5000
yeni monitör almak istiyorum fakat iki monitör arasında kaldım aslında kararım msi dan yana ancak casper da bir okadar cazip geldi pek fazla anladığım işler değil o yüzden bu işlerin daha iyi yorumlandığı siz değerli forum üyelerine sormak isterim birisi fast ıps digeri ise flat ıps panel aralarında ne gibi farklar var birde siz olsanız hangisini alırdınız yorumlayan herkese şimdiden çok teşekkür ederim :D

AtaEmir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
ata emir şimşek
Caspera güvenemedim msi alırdım

Palo DAYI

80+ Gold
kagıt usunde ıyı olabılır ama pek kullananaını gormedım amaalıp dneeyebılırsın karara senın beyenmessen ıade edersın benım fıkrımı soracak olursan msı alırdım

Oriencc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
At
yeni monitör almak istiyorum fakat iki monitör arasında kaldım aslında kararım msi dan yana ancak casper da bir okadar cazip geldi pek fazla anladığım işler değil o yüzden bu işlerin daha iyi yorumlandığı siz değerli forum üyelerine sormak isterim birisi fast ıps digeri ise flat ıps panel aralarında ne gibi farklar var birde siz olsanız hangisini alırdınız yorumlayan herkese şimdiden çok teşekkür ederim :D
Casperın ekran renkleri iğrenç mediamark da gördüm kesinlikle alma

AtaEmir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
ata emir şimşek
Bende pek güvenemedim ancak kağıt üstünde çok iyi duruyor.
Monitör işi de baya şans ya ölü pixel olayı, stuck pixel olayı, ips glow ne kadar olacak ama tüm bunların en minimal olacağı marka msi dır bence caspera göre.

TİTAN.

80+ Platinum
Tabikide Msi

Salihayaz

80+ Bronze
Ben olsam seçeneklere ASUS VG249Q3A Modelini eklerim IPS VE 180 HZ En önemlisi MPRT değil GTG 1 MS

Top Bottom