Neler Yeni

Cepte Şok'tan Üniversitelilere 25 TL Hediye!

Reapt0r

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Ayberk Albayrak

Merhaba formun değerli bir o kadar da naçizane üyeleri.
Cepte şok uygulamasını indirip, ilk kayıt oluyorsanız , okulunuzun verdiği edu uzantılı mailiniz ile kaydolursanın 25TL cüzdan hesabınıza nakit veriliyor.
Kayıt olduktan 1 hafta sonra cüzdan hesabınıza tanımlanıyor. Hemen gelmiyor maalesef.

25TL ne işe yarayacak vs demeyin öğrenci adamlarız 25TL en azından bir ihtiyacımızı karşılar.

Uygulamayı indirdikten sonra Kayıt aşamasına gelin.
Kayıt aşamasında ilk başta telefon numaranız ile Kayıt ettiriyor, sonrasında mailinizi ekliyorsunuz.
Tüm işlemler bu kadar , geriye kalan 1 hafta beklemek, ara ara uygulamaya girip kontrol edebilirsiniz.
Edu mailiniz yoksa kampanyaya katılmak istemeyen bir arkadaşınızın mailini kullanabilirsiniz.
Telefon numarası ve mail temin edebilirseniz bir sürü hesap açıp , her hesaptan 25 TL alabilirsiniz.

25TL yi nasıl kullanacağınıza gelirsek ,
İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde veya şok marketlerde yaptığınız alışverişlerde, kasaya gidip uygulama üzerindeki qr ı açıp kasaya okutturmanız yeterli oluyor.

Kampanya ve detaylarını sitesinden bakabilirsiniz ,ekliyorum.

Ekler

• Screenshot_20221015-165334_Cepte ok.jpg
    Screenshot_20221015-165334_Cepte ok.jpg
    63.7 KB · Hit: 104
  • Screenshot_20221015-164127_Chrome.jpg
    Screenshot_20221015-164127_Chrome.jpg
    151.9 KB · Hit: 102

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,138
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Eyw knk çikolata alırız mis.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,138
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Altuğ

Merhaba formun değerli bir o kadar da naçizane üyeleri.
Cepte şok uygulamasını indirip, ilk kayıt oluyorsanız , okulunuzun verdiği edu uzantılı mailiniz ile kaydolursanın 25TL cüzdan hesabınıza nakit veriliyor.
Kayıt olduktan 1 hafta sonra cüzdan hesabınıza tanımlanıyor. Hemen gelmiyor maalesef.

25TL ne işe yarayacak vs demeyin öğrenci adamlarız 25TL en azından bir ihtiyacımızı karşılar.

Uygulamayı indirdikten sonra Kayıt aşamasına gelin.
Kayıt aşamasında ilk başta telefon numaranız ile Kayıt ettiriyor, sonrasında mailinizi ekliyorsunuz.
Tüm işlemler bu kadar , geriye kalan 1 hafta beklemek, ara ara uygulamaya girip kontrol edebilirsiniz.
Edu mailiniz yoksa kampanyaya katılmak istemeyen bir arkadaşınızın mailini kullanabilirsiniz.
Telefon numarası ve mail temin edebilirseniz bir sürü hesap açıp , her hesaptan 25 TL alabilirsiniz.

25TL yi nasıl kullanacağınıza gelirsek ,
İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde veya şok marketlerde yaptığınız alışverişlerde, kasaya gidip uygulama üzerindeki qr ı açıp kasaya okutturmanız yeterli oluyor.

Kampanya ve detaylarını sitesinden bakabilirsiniz ,ekliyorum.

öğrenci adamlarız diyorsun eyvallahta işte o 25 TL ile 1 ayı kurtaramıyor mesela sıkıntıda olan bir öğrenci ama birkaç paket makarna parası orası da ayrı bir konu tabii ki 🤣

Reapt0r

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Ayberk Albayrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öğrenci adamlarız diyorsun eyvallahta işte o 25 TL ile 1 ayı kurtaramıyor mesela sıkıntıda olan bir öğrenci ama birkaç paket makarna parası orası da ayrı bir konu tabii ki 🤣
25tl zaten bir ayı nasıl kurtarsın,ben zaten ayı kurtarması için değil ihtiyaç olan bir şey alınabilir diye yazdım.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,138
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
25tl makarna alıyor mu ayı kurtarsın 🤣. 25 lira 25 liradır su alırsın çikolata alırsın kalem silgi vs alırsın.

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Altuğ
25tl zaten bir ayı nasıl kurtarsın,ben zaten ayı kurtarması için değil ihtiyaç olan bir şey alınabilir diye yazdım.
dedim işte birkaç paket makarna ondan sonra mağara hayatına devam dşelwşldlşfşlw
Mesaj otomatik birleştirildi:

25tl makarna alıyor mu ayı kurtarsın 🤣. 25 lira 25 liradır su alırsın çikolata alırsın kalem silgi vs alırsın.
nasıl yani 25 lira altında makarna yok mu

Reapt0r

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Ayberk Albayrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dedim işte birkaç paket makarna ondan sonra mağara hayatına devam dşelwşldlşfşlw
Şimdi oldu , yada üzerine para ekleyip aldığımız ürünü 25tl indirimli almış oluruz

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Altuğ
Şimdi oldu , yada üzerine para ekleyip aldığımız ürünü 25tl indirimli almış oluruz
valla şokta 35.50 1 litre yağ eder sana 10.50 o yönden düşününce güzel geliyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

umarım ülke bir an önce kendine gelir 2 seneye benim de üniversite serüveni başlıyor her sene ülke daha çok kötüleştiği için kendi düşeceğim durumu hayal edemiyorum

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Daha sonradan mailimizi değiştirebilir muyuz?

Ufukizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Özgür Ufuk
Valla bir öğünü kurtarır. Hazır döner, tavuk köfte fln alınır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,688
Üyeler
140,682
Son üye
xPuuL
Top Bottom