Neler Yeni

Cheat Engine ile Cyberpunk para hilesi ban sebebi mi ?

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı
Arkadaşlar oyunda çok güzel arabalar vs. var almak ve deneyimlemek istiyorum ama aşırı derecede pahalı yan görevlerden gittiğim halde zor para kasması cheat engine ile para hilesi yapsam ban sebebi veya herhangi bir sorun olur mu ?

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Oyun Single player olduğu için bir sorun olacağını sanmıyorum

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ferx1111

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Ferit Çınar
sıkıntı olmaz watch dog 2 de falan yapmıştım ben de ama hile yapmanızı önermem hele hikayeli bir oyunda oyunun tadı çıkar

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
O oyunu alıp hile yapıyorsan :(
zaten sürmesi kanser olan bir arabayı almak için o rezil shooter ve sürüş mekanikleriyle saatlerce yan görev mi yapsın ? singleplayer oyun adam istediğini yapar. isterse kendini modla ninja kaplumbağaya çevirir seni ilgilendirmez.

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı
zaten sürmesi kanser olan bir arabayı almak için o rezil shooter ve sürüş mekanikleriyle saatlerce yan görev mi yapsın ? singleplayer oyun adam istediğini yapar. isterse kendini modla ninja kaplumbağaya çevirir seni ilgilendirmez.
yok arkadaşta kendine göre haklı diyelim ama şimdi bende tüm araçları deneyimlemek istiyorum zaten deli gibi yan görev yaparak zar zor 1 tane araba aldım para ile sadece araba alacağım oynanışa karaktere güç vs. vermiyor zaten

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Oyunda birçok şeyi ücretsiz alma yöntemleri mevcut, örneğin Quadra'yı ya da o kollardan çıkan Mantis Blades i ya da şu aracı...
Genelde belli yan görev ya da açık dünyada yapabileceğiniz bir görev sonucunda bunlara ücretsiz ulaşabiliyorsunuz. Yine de tercih size kalmış, muhtemelen singleplayer olduğu için sorun çıkmaz. Normalde hepsi için video linki atardım ama YouTube erişilemiyor maalesef şu anda.

1607947876836.png
1607947909082.png
1607947950583.png

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali
Konuyla çok alakası yok ama ben de bi şey sorayım. Benim arkadaşım Epic Games'ten aldı oyunu hesabını bana verdi indirmem için o oyunu oynarken ben indirsem sorun teşkil eder mi? Veya ben hesaptan çıkarsam oyun gider mi?

Top Bottom