Neler Yeni

Cheat Engine ile Cyberpunk para hilesi ban sebebi mi ?

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Bende korsan Cyberpunk var görevi yapamadağım için ölümsüzlük hilesi açtım mutluyum

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı
Oyunda birçok şeyi ücretsiz alma yöntemleri mevcut, örneğin Quadra'yı ya da o kollardan çıkan Mantis Blades i ya da şu aracı...
Genelde belli yan görev ya da açık dünyada yapabileceğiniz bir görev sonucunda bunlara ücretsiz ulaşabiliyorsunuz. Yine de tercih size kalmış, muhtemelen singleplayer olduğu için sorun çıkmaz. Normalde hepsi için video linki atardım ama YouTube erişilemiyor maalesef şu anda.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
ortadaki araç ve soldaki var zaten ama bütün satılan araçları sürüp deneyimlemek istiyorum ona da yan görevlerle giderek çoğuna sahip olamayacağım için

• Beğen
Reaksiyonlar: Prmy

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
ortadaki araç ve soldaki var zaten ama bütün satılan araçları sürüp deneyimlemek istiyorum ona da yan görevlerle giderek çoğuna sahip olamayacağım için
Bu durumda Cheat Engine ile para almak yerine Trainer kullanırdım ben şahsen :D Cyberpunk için var mı şuan bilmiyorum.
NexusMods'da şu varmış şuan: https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/39
Ama araç spawnlama var mı bilmiyorum modda...

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Trainer ne oluyor kardeşim bilmiyorum da söyler misin ?
Mod menüsü diyebiliriz oyundaki her şeyi spawnlamanızı ya da ölümsüzlük vb özelliklere erişiminizi sağlar. Attığım modda birçok özellik varmış ancak araç spawnlama var mı emin değilim... Trainerda zaten para ekleme mevcutmuş.

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı
Mod menüsü diyebiliriz oyundaki her şeyi spawnlamanızı ya da ölümsüzlük vb özelliklere erişiminizi sağlar.
he yok bro ben sadece alacağım arabalar kadar para basıcam oynanışa karaktere herhangi güç sağlamaması için diğer türlü oynayarak geliştiriyorum karakteri

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Eğer hala Cheat Engine kullanmadıysanız şunu buldum yeni bir video. Oyunda yan görev sonucu bir tablo/resmi 4000$ karşılığı satıyorsunuz, aynı satıcıdan 5$ karşılığı geri alıyorsunuz :) İlginç bir glitch ama bunu sürekli tekrarlayarak çok para kasabilirsiniz.

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı
Eğer hala Cheat Engine kullanmadıysanız şunu buldum yeni bir video. Oyunda yan görev sonucu bir tablo/resmi 4000$ karşılığı satıyorsunuz, aynı satıcıdan 5$ karşılığı geri alıyorsunuz :) İlginç bir glitch ama bunu sürekli tekrarlayarak çok para kasabilirsiniz.
Görevle geliyor galiba bu ? yoksa alabiliyoz mu

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Görevle geliyor galiba bu ? yoksa alabiliyoz mu
O otel soygunu görevi sonrası yapılabiliyormuş sanırım, videodaki yan görevi yapınca geliyor... Bir kere o yan görevi tamamladıktan sonra sürekli satıp geri alınıyor sadece. Birkaç saniyede bir 4000 kazanmanızı sağlıyor, yan görevi tamamladıktan sonra.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,145
Üyeler
156,438
Son üye
ErenErl33
Top Bottom