Neler Yeni

Chia Coin Hacmi 9,53M$'a Ulaştı!

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mustafa Pusti
Merhaba arkadaşlar gözümü kapattım bende girdim bu işe. En kötü ihtimalle aldığım HDD leri satar zararımın bir kısmını amorti ederim.
Elimde aşağıda ki gibi bir sunucu var şuan. Ofiste kullanıyorum ve şantiyelere ara verdiğimiz için ekstra kullanıcım yok.

Sunucumda M2 slotu olmadığı için 5 adet 480 gb lik SSD aldım. Raid 0 ile birleştirim Plotları açmak için kullancağım.

Yanınada western digital in 16TB lik harddiskinden 5 adet aldım. Ramin 64GB sini ve işlemcinin 1 ini yada 2 sinin çoğunluğunu buna ayırabilirim.

Çarşamba akşamı yada perşembe günü kuruluma başlar ve sizlerden yardım alabilirim.
PC.jpg

Son düzenleme:

Metropon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Muzaffer
Merhaba arkadaşlar gözümü kapattım bende girdim bu işe. En kötü ihtimalle aldığım HDD leri satar zararımın bir kısmını amorti ederim.
Elimde aşağıda ki gibi bir sunucu var şuan. Ofiste kullanıyorum ve şantiyelere ara verdiğimiz için ekstra kullanıcım yok.

Sunucumda M2 slotu olmadığı için 5 adet 480 gb lik SSD aldım. Raid 0 ile birleştirim Plotları açmak için kullancağım.

Yanınada western digital in 16TB lik harddiskinden 5 adet aldım. Ramin 64GB sini ve işlemcinin 1 ini yada 2 sinin çoğunluğunu buna ayırabilirim.

Çarşamba akşamı yada perşembe günü kuruluma başlar ve sizlerden yardım alabilirim.
Alıntıyı görüntüle
Bu arada baya imrendim hocam büyük vurgun yapabilirsiniz belki ssd hacminizi arttırırsanız iyi olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mustafa Pusti
Bu arada baya imrendim hocam büyük vurgun yapabilirsiniz belki ssd hacminizi arttırırsanız iyi olabilir
Sağolun hocam. 2,5 TB lik SSD kapasitem oluyor. Yeterli olmaz mı?

• Beğen
Reaksiyonlar: wass

wass

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
928
İsim
Kayra
İlgilendiği Kategoriler
HipHop
Twitter
wass015
Discord
wass#0315

Alıntıyı görüntüle
fotoğrafta windows key gözüküyor fotoğrafı silin bence.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mustafa Pusti
Hayırlı olsun, yardım ederiz merak etmeyin. Fakat fotoğrafta windows key gözüküyor fotoğrafı silin bence.
Sağolun hocam. Düzelttim fotoğrafı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle yeterli olur ancak erken bir şekilde plot açmayı bitirmen bence daha iyi olur tanıdığın falan varsa kiralayabilirsin bile
SSD Haricinde hızlandırmak için tek çözüm M.2 bağlamak Samsung 980 Pro yu ama harici bağlasam bile server ın USB Giriş hızı karşılamaz.

Emocan2214

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Emre
Olur hocam. Ekran kartı olarak 1660s, 20TB HDD'ye yakın olduğunu düşünürsen eğer 4TB üstü HDD'ler ve 2TB altı SSD'ler pahalanacaktır.
Hocam sizce 1 TB HDD'lerde çok bir sorun olur mu bu yaz gibi

Metropon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Muzaffer
Bu arada başlığı atan arkadaşın yanlışlığı var galiba sadece okex mxc ve gatede toplamda 76 milyon dolarlık bir işlem hacmi(24 saatte) var nereden bakmış çozemedim

wass

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
928
İsim
Kayra
İlgilendiği Kategoriler
HipHop
Twitter
wass015
Discord
wass#0315
Bu arada başlığı atan arkadaşın yanlışlığı var galiba sadece okex mxc ve gatede toplamda 76 milyon dolarlık bir işlem hacmi(24 saatte) var nereden bakmış çozemedim
1620123720079.png

BakiSamet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Baki Samet
1 TB hdd almayı düşünüyordum fiyatları tahmini olarak ne zamana etkiler?

Metropon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Muzaffer
Dostum görmüyor musun K yazıyor. K bin demek.
Dostum asıl sen gormuyormusun o k işlem yapılan xch miktarı altlarında yazanda para değeri
Mesaj otomatik birleştirildi:

76 bin coinlik işlem yapılmış bu işlemin değeride 60 milyon dolar lütfen biraz dikkat

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,741
Üyeler
141,625
Son üye
beneficial
Top Bottom