Neler Yeni

Chill Araba Oyunu Önerisi?

Critaes

80+ Bronze
Başlıkta da görüldüğü üzere sizlerden araba oyunu önerisi istiyorum, ama şunu belirtmek isterim serbest gezebileceğim bir araba oyunu olsun. Yarış veya görev yapmak üzerine olmasın. Kısa ve öz olarak "açık dünyada araba sürebileceğim oyunlar" ETS2 de çok geniş bir harita olmasına karşın haritanın çoğunluğu otoban ve tek seçenek tır olduğu için de bayıyor kısa bir süre sonra. Bu çerçeve üzerinde önerilerinizi bekliyorum.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
FH5-FH4-FH3 direkt. FH3 önerimdir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

The Crew 1-2 bakabilirsiniz.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Need for Speed Heat ilgimi çekti denenebilir (y)
Eğer grafik eski olması seni rahatsız etmiyorsa Most Wanted 2005 bakabilirsin. çıktığı yıl nedeniyle artık eskidiği için mağazalarda yok ama internette var. Yeni oyunlara bin basar.

Yenilerde güzeller ama eski NFS ler bir başka idi.

Critaes

80+ Bronze
Eğer grafik eski olması seni rahatsız etmiyorsa Most Wanted 2005 bakabilirsin. çıktığı yıl nedeniyle artık eskidiği için mağazalarda yok ama internette var. Yeni oyunlara bin basar.

Yenilerde güzeller ama eski NFS ler bir başka idi.
Most Wanted en iyisi hala bence, diğer serileri zaten birbirinin tekrarı gibi sadece isimleri farklı gibi geliyor bana. O yüzden Need for Speed serisine karşı önyargılıyım bir tık ve ilgimi çekmiyor. Açıkcası benim de en son oynadığım Most Wanted 2005 idi, ondan sonra Heat iyi gelcek mi bakalım.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,742
İsim
Oğuz Oğuz
Başlıkta da görüldüğü üzere sizlerden araba oyunu önerisi istiyorum, ama şunu belirtmek isterim serbest gezebileceğim bir araba oyunu olsun. Yarış veya görev yapmak üzerine olmasın. Kısa ve öz olarak "açık dünyada araba sürebileceğim oyunlar" ETS2 de çok geniş bir harita olmasına karşın haritanın çoğunluğu otoban ve tek seçenek tır olduğu için de bayıyor kısa bir süre sonra. Bu çerçeve üzerinde önerilerinizi bekliyorum.
Gta 5 :D.
Araba sürmek için girdiğim çok oluyor.

Top Bottom