Neler Yeni

🔥İndirim Choetech 20 Watt şarj aleti sepette 167 TL 🔥

RiZZoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
AuF
Vaktinde markayı bilmeyerek fırsatla birlikte şunu almıştım, beklediğimden çok çok daha iyi çıktı sonradan araştırdım ki zaten geçerli bir markaymış. Yorumlarına da bakarak fikir sahibi olabilirsiniz az çok.

Alıntıyı görüntüle
Kötü yorumları yayınlamıyorlar ki. Bir sürü ürüne saygılı şekilde iyi olmadığını belirten yorum yaptım. Yayınlanmıyorlar malesef. O yüzden insanlar 5 yıldız verip kötü yorum yazıyor.

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
587
İsim
Ömer
Kötü yorumları yayınlamıyorlar ki. Bir sürü ürüne saygılı şekilde iyi olmadığını belirten yorum yaptım. Yayınlanmıyorlar malesef. O yüzden insanlar 5 yıldız verip kötü yorum yazıyor.
Ben yıldızlardan ziyade metinleri okumayı tercih ediyorum o şekilde de hiç kötü yorum görmedim zaten ürünü elime aldığım an belli etti zaten kendini.

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Gökhan
Xiaomi den ilk aldığım telefonun adaptörü evde sapasağlam duruyor 6-7 yıllık
adaptörü bozulan var mı ki? kablo fln bozulur da adaptör hiç bozmadım hayatımda. hayatımda ilk defa geçen yıl şarj aleti aldım o da elimdeki 15watt şarj aleti aşırı yavaş kalıyordu tablet şarj ederken 45watta geçtim

xmajezik

80+
adaptörü bozulan var mı ki? kablo fln bozulur da adaptör hiç bozmadım hayatımda. hayatımda ilk defa geçen yıl şarj aleti aldım o da elimdeki 15watt şarj aleti aşırı yavaş kalıyordu tablet şarj ederken 45watta geçtim
Evet genelde bozulmuyor en fazla ses çıkartıyor.Benim LG G3 ün şarj aletinin prize giren uçları kırılmıştı bi kere o kadar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,825
Üyeler
156,682
Son üye
yesim57
Top Bottom