Neler Yeni

Cidden bıktım artık.

Kaç yıldır abimden psikolojik şiddet görüyorum. Onun yüzünden vücudum zayıflamaya başladı. Stres korkudan hiç birsey yiyesim de gelmiyor artık zaten odamdan çıkamıyorum onun korkusundan mutfağa tuvalete gitmemden bile rahatsız ne zaman mutfağa tuvalete gitsem sonra arkasından o da giriyor mutfağa falan mutfak dolabını çarpar buzdolabının kapısını çarpar öfler pöfler. Annem babam da heralde buna destek veriyor hiç bisey demezler ben yapınca tavuk gibi ötüyorlar. Ablam da herseyin sebebi benmisim gibi o da abimin yaptıklarını yapmaya başladı bana karşı. Onların yüzünden güzel mis gibi okulumdan oldum. Şimdi iş arasam vermezler artık mezun ve deneyim istiyorlar çünkü. Artık açıktan okuyorum. Reşit olacak yaşa gelmişim yaşadığım durumlara bak. benim yaşındakilerin çoğu okuyor çalışıyor yada kendine ait evleri bile var. Biri bu halimi görse heralde yüzüme bile tükürebilir. Askerlik yoklamasını tamamlamam gerekiyor önümüzdeki hafta son çok buyuk ihtimalle almazlar askere zaten çünkü kilom boya göre çok çok çok dusuk. Resmen sıkışmışım köşeye napacagimi bilemiyorum ☹️ Ulan ben bilerek mi bu ailede dünyaya gelmişim..

Rulep

80+ Gold
Hocam benim tek derdim ailemden kalıcı ayrılmak. Polise gitsem çevirmezler beni dimi? Çünkü polisler pek umursamıyorlar
kanıtlaman lazım mesajla kanıtlarsın da başka ne tür kanıtlanır bilmiyorum biraz internette araştır. geri çevirmezler diye düşünüyorum çünkü mobbing bir suç

• Konu Sahibi Konu Sahibi
kanıtlaman lazım mesajla kanıtlarsın da başka ne tür kanıtlanır bilmiyorum biraz internette araştır. geri çevirmezler diye düşünüyorum çünkü mobbing bir suç
Hocam fiziksel olsa kanıtlarım da psikolojik soyut kavram olduğu için kanıtlamam zor olur diye düşünüyorum. Bide onların da ifadelerini alırsa bu sefer onlar inkar ederler kendilerini haklı görüyorlar çünkü.

Rulep

80+ Gold
Hocam fiziksel olsa kanıtlarım da psikolojik soyut kavram olduğu için kanıtlamam zor olur diye düşünüyorum. Bide onların da ifadelerini alırsa bu sefer onlar inkar ederler kendilerini haklı görüyorlar çünkü.
mesaj yoluyla etmelerini sağla veya fiziksel yapmalarını sağla kanıt sunamazsan ellerinden bir şey gelir mi bilmiyorum polisle konuşman lazım

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Eray
vay be abi var abi var bu nedir arkadaş

benim ki on numara insan valla şu aile isi tamamen şans mk kim ne derse desin

Araba

80+ Silver
Dahası