Neler Yeni

çift monitör ana kartıma zarar verir mi

Layria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Nur
merhaba arkadaslar benim bir laptobum var ben masaustu kullanmaya alisigim oyun oynarken falan laptop çok sıkıntı geliyordu bende 75 hz bir monitör bagladım laptobumun normalde 60 ama monitörü 60 hzde kullanıyorum notebook soğutucu, klavye, mouse, kulaklık, mic falan laptopa bağlı hep kısaca laptobu kasa olarak kullandım 2. ekrana görüntü veriyorum sadece ekran kartım eski ama böyle kullansam bilgisayara bir sorun yartır mı ekran kartı grafiklerim yüksek performans için ayarlı hep bilgisayarın soğutucusu var altında çift fanlı ne kadar etki eder bilmiyorum ama ow falan oynarken 87-90 arasında takılıyor bilgisayar sıcaklığı laptopun ekranını devre dışı bıraktım şuan sadece kasa görevi görüyor
1666436725203.png
1666436593390.png
1666436607797.png
1666436512751.png

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,016
İsim
Oğuz Oğuz
merhaba arkadaslar benim bir laptobum var ben masaustu kullanmaya alisigim oyun oynarken falan laptop çok sıkıntı geliyordu bende 75 hz bir monitör bagladım laptobumun normalde 60 ama monitörü 60 hzde kullanıyorum notebook soğutucu, klavye, mouse, kulaklık, mic falan laptopa bağlı hep kısaca laptobu kasa olarak kullandım 2. ekrana görüntü veriyorum sadece ekran kartım eski ama böyle kullansam bilgisayara bir sorun yartır mı ekran kartı grafiklerim yüksek performans için ayarlı hep bilgisayarın soğutucusu var altında çift fanlı ne kadar etki eder bilmiyorum ama ow falan oynarken 87-90 arasında takılıyor bilgisayar sıcaklığı laptopun ekranını devre dışı bıraktım şuan sadece kasa görevi görüyorAlıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Bende sadece intel hd 4000 olan laptopa monitör taktım sorun olmamıştı. Ama oyun oynarken yan ekranda işlem yapmak ekstra yük bindirir.

Layria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Nur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar emisiniz değil mi laptobun monitörünü devre dışı bırakıp kullanırsam bir sorun olmaz

Mert

80+ Silver
Neden sorun olsun ki?

Atyxah

80+ Silver
hiçbir şey olmaz

Mert

80+ Silver
bilmem ki çok yüklenmiş hissediyorum klavye vb takılı olunca ama bilgisayar tek ekrana güç veriyor kendisininki devre dışı
Elimde olsa 3 ekran kullanırım. Hiçbir şey olmaz.
Benim Notebook üzerinde bir dönem boş port yoktu. Her yere bir şeyler takmıştım. Hala canavar gibi.

Top Bottom