Neler Yeni

Cimere şikayette bulundum bundan olumlu geri dönüş alır mıyım?

Arkadaşlar ben cimere şikayette bulundum kendim ile alakalı (kendimi şikayet etmedim yanlış anlamayın) bunlar bana ne zaman geri dönüş yaparlar? Olumlu bir sonuç alır miyim bundan?

Receb İvedik

80+ Bronze
Arkadaşlar ben cimere şikayette bulundum kendim ile alakalı (kendimi şikayet etmedim yanlış anlamayın) bunlar bana ne zaman geri dönüş yaparlar? Olumlu bir sonuç alır miyim bundan?
reis olay ne neyi şikayet ettin nereden bilelim biz

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Hakan Keser
Hiç belli olmaz ama illaki dönüş yaparlar için rahat olsun. Geçende konu açmıştın sanırım bu konu hakkında. Durum ne kadar ciddi ve istediğin nedir? Özel olmayacaksa sorabilir miyim ?

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Genelde ilgili kuruma yönlendiriyorlar oradan yanıt geliyor kesin olumlu veya olumsuz. Cimer şikayeti bir nevi konu ile alakalı kurumla aracı gibi oluyor, ilettiği için. Psikolojik Şiddet tarzı olaylara, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı 183 hattından ulaşarak direkt gerekli bilgi vs alabilirsiniz.

Top Bottom