Neler Yeni

İnceleme Çin'den Almış Olduğum Anti Blue ve Güneş Gözlüğü Olma Özellikleri Taşıyan Gözlüğün İncelemesi

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Öncelikle bu incelemeye başlamadan önce ilk incelemem olduğunu ve okuduğunuz da karşılaşacağınız bir eksik veya hata olursa yoruma yazmanızı rica edeceğim.
Zaman kaybetmeden başlayalım isterseniz.
Ürünün Linki: https://tr.aliexpress.com/item/4000773136088.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.10c511c6f9sOv3
Ürünün linkinde göreceğiniz üzere 12 Dolarlık bir fiyat etiketine sahip ama ben bu ürüne 10 dolarlık kupon ile aldığımdan ve 177 tl den 100e düştüğü için üstüne 77 tl lik kupon kullandım. Ve sonuç kargoyla 33 tl oldu. 17TL'de gümrük vergisi ödediğimi hesaba katarsak 50TL'ye almış oldum. Bu yapacağım yorumun 50TL'lik bir gözlük açısından yapacağım.
İlk Önce satın aldığım modelden başlayalım. Siteye girdiğiniz de 3 renk ile karşı karşıya geleceksiniz bunlar. Gümüş, Altın ve Siyah şeklinde olacak benim aldığım model ise siyah.
Ürünün kutu içeriğine bakacak olursak bizleri ;
IMG_20210211_153358.jpg

1 Adet: Anti Blue ve Güneş Gözlüğü olma özelliğine sahip gözlük.
1 Adet: Ürünü içinde sorunsuz bir şekilde taşıyacağımız kılıf.
1 Adet: Anti Blue özelliğini test etmemiz için gönderilen Mavi lazer.
1 Adet : İçinde beyaz şerit bulunan uzun bir kart. Bu kart mavi lazerin yarısını gözlüğe yarısını beyaz karta tuttuğumuzda oluşan rengi gösterecek eğer aralarında fark varsa bu görevini yaptığını belirtiyor.

Şimdi yukarıda da belirttiğim üzere mavi lazerin ışığının yarısını
gözlüğe yarısını içinde gelen beyaz karta tutacağım ve arasındaki farkı görmüş olacağız.

İlk önce gözlüğümüze ve beyaz kartımıza mavi ışığı tutuyoruz.
IMG_20210211_153654.jpg

(Mavi ışık tutulan yerde ki ufak morluk benim elimin parmak izi olduğundan silindiğinde gitti.)
Normalde birkaç dk tutmak daha iyidir ama zamanımın olmamasından ötürü sizlere 20 sn sürecek

şekilde hem beyaz karta hem de gözlüğe tutmuş oldum. Evet 20sn'nin ardından gözlüğü çektiğimde ortaya fark çıkıyor.

IMG_20210211_153704.jpg

Şimdi gördüğünüz üzere ilk testten geçmiş oldu. Bu test bize ürünün Anti Blue özelliğinin olduğunu anlattı.
Şimdi sıradaki testimiz ise Güneş gözlüğüne dönmesi. Bunu yapabilmemiz için güneş ışığına ihtiyacımız olacak.
Ürünün çalışıp çalışmadığını güneş ışığına girdiğimizden birkaç dk sonra kararmasıyla anlayacağız.

Resimde de gördüğünüz üzere ürün güneş ışığına maruz kaldığında siyahlaşmaya başlıyor. Bulunduğum yerde güneş direkt vurmadığından dolayı çok kararmadı haliylen
Resimli incelememiz buraya kadardı şimdi ürünün kendi açımdan artı eksilerini anlatacağım. Bu arada kendi resmimi çekmemin sebebi göz de nasıl durduğuna dair bir fikir
oluşsun diye koydum.
(+)(-)
+ 50TL'ye kutu içeriği bol olan ve bu kadar özelliğe sahip bir ürün olması.
+ Anti Blue sayesinde geceleri rahatsız olmaktan kurtuluyoruz.
+ Sokağa çıktığımızda direkt olarak siyahlaşmaya başlaması ve güneş gözlükleriyle ciddi bir farkı olmaması.
+İçinde gelen kılıf son derece kaliteli.

- Ürünün benim açımdan sadece bir eksi yönü var. O da eğer çok ışık ve güneş alan bir odadaysanız gözlüğünüz çok olmasa da birazcık kararıyor. Bu şahsen beni pek rahatsız etmedi ama gündüz vakti laptop ile bir bankta oturup kullandığınızda gözlüğünüz kararmış bir şekilde karşınıza çıkacak.
- Gözlüğün camını çok iyi sildiğiniz de göz bebeğinizin yansımasını dikkat ederseniz görebiliyorsunuz. Bu camın çok kaliteli olmadığını gösteriyor aklınızda bulunsun.

Ürünü 17 Aralık'ta almıştım ve elime bugün ulaştı PTT kargo sayesinde 3,4 gün gecikmesine rağmen ürünün sorunsuz geldiği için çok canımı sıkmadı.
Yapmış olduğum inceleme bu kadardı. Yorumlara istediğiniz gibi ürün hakkında sorabilirsiniz. Yardımcı olurum. İyi günler dilerim.

Son düzenleme:

T.P.G.

80+ Titanium
Öncelikle bu incelemeye başlamadan önce ilk incelemem olduğunu ve okuduğunuz da karşılaşacağınız bir eksik veya hata olursa yoruma yazmanızı rica edeceğim.
Zaman kaybetmeden başlayalım isterseniz.
Ürünün Linki: https://tr.aliexpress.com/item/4000773136088.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.10c511c6f9sOv3
Ürünün linkinde göreceğiniz üzere 12 Dolarlık bir fiyat etiketine sahip ama ben bu ürüne 10 dolarlık kupon ile aldığımdan ve 177 TL den 100e düştüğü için üstüne 77 TL lik kupon kullandım. Ve sonuç kargoyla 33 TL oldu. 17TL'de gümrük vergisi ödediğimi hesaba katarsak 50TL'ye almış oldum. Bu yapacağım yorumun 50TL'lik bir gözlük açısından yapacağım.
İlk Önce satın aldığım modelden başlayalım. Siteye girdiğiniz de 3 renk ile karşı karşıya geleceksiniz bunlar. Gümüş, Altın ve Siyah şeklinde olacak benim aldığım model ise siyah.
Ürünün kutu içeriğine bakacak olursak bizleri ;
Alıntıyı görüntüle
1 Adet: Anti Blue ve Güneş Gözlüğü olma özelliğine sahip gözlük.
1 Adet: Ürünü içinde sorunsuz bir şekilde taşıyacağımız kılıf.
1 Adet: Anti Blue özelliğini test etmemiz için gönderilen Mavi lazer.
1 Adet : İçinde beyaz şerit bulunan uzun bir kart. Bu kart mavi lazerin yarısını gözlüğe yarısını beyaz karta tuttuğumuzda oluşan rengi gösterecek eğer aralarında fark varsa bu görevini yaptığını belirtiyor.

Şimdi yukarıda da belirttiğim üzere mavi lazerin ışığının yarısını
gözlüğe yarısını içinde gelen beyaz karta tutacağım ve arasındaki farkı görmüş olacağız.

İlk önce gözlüğümüze ve beyaz kartımıza mavi ışığı tutuyoruz. Alıntıyı görüntüle
(Mavi ışık tutulan yerde ki ufak morluk benim elimin parmak izi olduğundan silindiğinde gitti.)
Normalde birkaç dk tutmak daha iyidir ama zamanımın olmamasından ötürü sizlere 20 sn sürecek

şekilde hem beyaz karta hem de gözlüğe tutmuş oldum. Evet 20sn'nin ardından gözlüğü çektiğimde ortaya fark çıkıyor.

Alıntıyı görüntüle
Şimdi gördüğünüz üzere ilk testten geçmiş oldu. Bu test bize ürünün Anti Blue özelliğinin olduğunu anlattı.
Şimdi sıradaki testimiz ise Güneş gözlüğüne dönmesi. Bunu yapabilmemiz için güneş ışığına ihtiyacımız olacak.
Ürünün çalışıp çalışmadığını güneş ışığına girdiğimizden birkaç dk sonra kararmasıyla anlayacağız.

Alıntıyı görüntüle
İnceleme güzel, bıyıklar daha güzel 👌

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,520
İsim
Mertcan Uysal
Hayırlı Olsun

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen

39121

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Ben de alacağım.

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Gerçekten gözün yorulmasını azaltıyor mu uzun süre bilgisayarda durduktan sonra
Gözlük henüz elime geleli 1 saat oldu direkt foruma incelemesini yaptım. Şu anlık izlenimlerime bakılırsa çok ciddi bir azaltma olmadı birkaç gün sonra net bir şekilde söyleyebilirim bunu. Çünkü sabahtan beri oyun oynuyorum. Gözüm yoruldu yorulacağı kadar.

Recep_Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,362
İsim
Recep
Güvenilir mi ya kör olursan.

Top Bottom