Neler Yeni

Yardım Cloud 2 Wireless vs Steelseries Arctis 7 Wireless vs Corsair Void Elite Wireless

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2

Swarley

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Enes
Nedenini alabilir miyim?
İlk olarak kendi kulaklığım ve cloud 2 kablolu versiyonunuda deneyimledim kesinlikle ses kalitesi olsun mic kalitesi olsun cloud 2 den daha iyi olduğunu düşünüyorum arctis 7 konusunda başka bir forumda bir arkadaş çok çektirdiğini görmüşmüştüm bu yüzden

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
İlk olarak kendi kulaklığım ve cloud 2 kablolu versiyonunuda deneyimledim kesinlikle ses kalitesi olsun mic kalitesi olsun cloud 2 den daha iyi olduğunu düşünüyorum arctis 7 konusunda başka bir forumda bir arkadaş çok çektirdiğini görmüşmüştüm bu yüzden
Çok güzel sallamışsın kendi kulaklığının çok net bir fanboyusun,
Öncelikle C2 sahibi olarak ve senin gibi sallayarak da konuşmayarak şunu söyleyebilirim ki.
Artics 7 Wireless zaten konfor dışında rakiplerinde bir tık geride o yüzden onu eliyoruz, Void elite ise ses kalitesi olarak cloud 2 ile karşılaştırmak saçma.
Çok daha önde bu konu da C2 bu konuda lütfen yok şunu deneyimlemişsin yok bunu yapmışsın diye sallama direk söyle şöyle: Void kullanıyorum, memnunum diğerlerini deneyimlememiş olsam da öneririm diye.

Swarley

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Enes
Çok güzel sallamışsın kendi kulaklığının çok net bir fanboyusun,
Öncelikle C2 sahibi olarak ve senin gibi sallayarak da konuşmayarak şunu söyleyebilirim ki.
Artics 7 Wireless zaten konfor dışında rakiplerinde bir tık geride o yüzden onu eliyoruz, Void elite ise ses kalitesi olarak cloud 2 ile karşılaştırmak saçma.
Çok daha önde bu konu da C2 bu konuda lütfen yok şunu deneyimlemişsin yok bunu yapmışsın diye sallama direk söyle şöyle: Void kullanıyorum, memnunum diğerlerini deneyimlememiş olsam da öneririm diye.
Salladığımı düşünmeniz garip fanboyluk filan yaptığım yok size iki kulaklığı denediğimi ve hangisinin daha iyi hissettirdiğimi söyledim her şey ses kalitesi değil mic de önemli bu konuya girmelim zaten

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Dostum tek bir konu açıp uplaman yeterli sürekli konu açmana gerek yok.

Hacenys

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Yiğit Han Ceylan

Dostum tek bir konu açıp uplaman yeterli sürekli konu açmana gerek yok.
yükselt butonu sınırlı olduğu için yeni konu açıyorum daha da açmam zaten buldum artık

Hacenys

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Yiğit Han Ceylan

Hacenys

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Yiğit Han Ceylan
Hocam bende kulaklık arayışına girdim nasıl memnun kaldınızmı okadar cok seçenek varki karar veremiyorum size göre + ve - lerini yazarmısnız?
herşeyi gayet güzel hiçbir eksisi yok bana göre

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,936
Üyeler
138,447
Son üye
Ladex
Top Bottom