Neler Yeni

Cloud III vs Blackshark V2

ezuer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Kadir
ben cloud 3 satın aldım sizce hangisi daha mantıklıydı?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Cloud 3 alarak iyi yapmışsın. H.o.

ezuer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Deneyimleriniz nasıl hocam? Bende onu alacağım da merak ettim.

konfor olarak çok rahat şu ana kadar hiç ağrı hissetmedim ve kulağa cuk diye oturuyor. Müzik dinlerken basları çok sert vermiyor ama yine müzik dinlemekte sıkıntı yok güzel ses veriyor. oyunlarda ise çok kolay ses kasılıyor. resmen adamın oldugu yere doğru bakıyorsun nerede oldugunu direkt anlıyorsun hic yanıltmıyor.

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Gorkem Yavuz
konfor olarak çok rahat şu ana kadar hiç ağrı hissetmedim ve kulağa cuk diye oturuyor. Müzik dinlerken basları çok sert vermiyor ama yine müzik dinlemekte sıkıntı yok güzel ses veriyor. oyunlarda ise çok kolay ses kasılıyor. resmen adamın oldugu yere doğru bakıyorsun nerede oldugunu direkt anlıyorsun hic yanıltmıyor.
On numara beş yıldız dört dörtlük diyorsunuz yani? Öyleyse artık gönlüm daha ferah şekilde alabilirim. Umarım uzun yıllar güzel güzel kullanırsınız hocam. Teşekkürler yorumun için.

ezuer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
On numara beş yıldız dört dörtlük diyorsunuz yani? Öyleyse artık gönlüm daha ferah şekilde alabilirim. Umarım uzun yıllar güzel güzel kullanırsınız hocam. Teşekkürler yorumun için.

rica ederim teşekkürler

Black shark v2 alıp iade ettim ve cloud 3 aldım iyikide iade etmişim fps oyunları için mükemmel bir kulaklık

evet güzel kulaklık ben de arastirip aliyorum zaten

Top Bottom