Neler Yeni

Razer BlackShark v2 vs HyperX Cloud III

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
mert
Bütçe
3000
Dün 2400 TL ye black shark v2 se aldım ama birkaç ayrı forumdaki konuları okuduktan sonra bazı forum üyelerinin cloud III ün daha iyi olduğunu yazdığını gördüm sizce blackshark v2 se yi iptal edip 2500 TL ye cloud III mı almalıyım yoksa iptal etmeyip black shark v2 ile devammı etmeliyim?

Lütfen sadece blackshark v2 yada cloud III daha iyi demeyin bir neden veya kanıt verin.

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Batuhan Ölçer
Aralarında uçurum fark yok ikisi de üzmez. Neyin kanıtını istiyorsun onu anlamadım. Cloud II'de dip ses sorunu vardı bu yüzden kendim blackshark v2 almıştım. Cloud III hakkında yorum yapamam. Ama blackshark v2 özelinde yorumumu yapmam gerekirse clouda göre daha hafif ve kulak padleri delikli süngerimsi malzeme olduğu için cloud gibi deri olmadığı için kulak terletmiyor ve soyulma vb. derdi olmuyor mikrofon takılıp çıkarılabiliyor cloud III'te mikrofon sabit bildiğim kadarıyla ve v2'de dip ses sorunu yaşamadım. Bana kalırsa siparişin kalmalı.

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aralarında uçurum fark yok ikisi de üzmez. Neyin kanıtını istiyorsun onu anlamadım. Cloud II'de dip ses sorunu vardı bu yüzden kendim blackshark v2 almıştım. Cloud III hakkında yorum yapamam. Ama blackshark v2 özelinde yorumumu yapmam gerekirse clouda göre daha hafif ve kulak padleri delikli süngerimsi malzeme olduğu için cloud gibi deri olmadığı için kulak terletmiyor ve soyulma vb. derdi olmuyor mikrofon takılıp çıkarılabiliyor cloud III'te mikrofon sabit bildiğim kadarıyla ve v2'de dip ses sorunu yaşamadım. Bana kalırsa siparişin kalmalı.
hocam ses kasma konusunda hangisi daha iyi sizce ?

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Batuhan Ölçer
hocam ses kasma konusunda hangisi daha iyi sizce ?
İkiside bence denk. Kuzenim de cloud II var bende v2 rank olarak ben daha üstünüm hersey kulaklık mouse gibi ekipmanlarda bitmiyor. Ben hard faceit kasıyorum. Cs oyuncusuyum. Bir sorun yaşamadım ses kasma olarak. Thx açıkken game modunda çok net ses kasılıyor.

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkiside bence denk. Kuzenim de cloud II var bende v2 rank olarak ben daha üstünüm hersey kulaklık mouse gibi ekipmanlarda bitmiyor. Ben hard faceit kasıyorum. Cs oyuncusuyum. Bir sorun yaşamadım ses kasma olarak. Thx açıkken game modunda çok net ses kasılıyor.
galiba black shark v2 alıcam hocam onun ses kasması biraz daha iyi gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,027
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom