Neler Yeni

Yardım COD WARZONE 2 ayarları kısmama rağmen fps değişmiyor.

Ziraeal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert zz
Merhaba Ryzen 5 5600 rx6700xt sistem kullanıyorum. Ayarlar extreme yapıncada 100-110 ayarları low yapıncada 100-110 fps alıyorum.
Şu videodaki arkadaş benimle aynı sisteme sahip oynadığı tüm oyunları bende denedim birebir aynı sonuçları alıyorum mesela cs go lowda birebir aynı fpsleri alıyorum adamla ama warzone 2 de ayarları dengeliye almış 140 civarı fps alıyor ben alamıyorum sorun ne olabilir 2 gündür kafayı yiyeceğim ne olur yardım edin ?
Adamın videosu şu :

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Hasan Ciftci
Worzone de optimizasyon sorunu var.

Ziraeal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert zz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Worzone de optimizasyon sorunu var.
Hocam aynen az çok tahmin edebiliyorum ama videodaki arkadaş aynı sistemle nasıl benden daha çok fps alabiliyor ? Benim sistemde bir sorun olup olmadığını anlamaya çalışıyorum cinebench 3dmark sonuçlarım felan gayet normal.

Ziraeal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert zz
yardımcı olabilicek var mı ?

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
yardımcı olabilicek var mı ?
Şurayı 6 yap sende benim gibi.
1679175030650.png

Ziraeal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert zz
Alıntıyı görüntüle
Hocam bende option cod22 dosyası yok oyunu silip yüklemiştim , internetten ayarlı options cod22 dosyası bulup players içine attım ve dediğiniz gibi 6 ayarladım ama bir fark olmadı maalesef.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Yani sanki hiç bir ayar artırıp azaltma fpse gram etki etmiyor gibi. Dediğim şekilde attığım videodaki adamın oynadığı diğer tüm oyunlarda aynı fpsi alıyorum birtek adam warzone dengeli ayarlarda 140 altına asla inmiyor ben 100 civarı dolaşıyorum.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Hocam bende option cod22 dosyası yok oyunu silip yüklemiştim , internetten ayarlı options cod22 dosyası bulup players içine attım ve dediğiniz gibi 6 ayarladım ama bir fark olmadı maalesef.

Yani sanki hiç bir ayar artırıp azaltma fpse gram etki etmiyor gibi. Dediğim şekilde attığım videodaki adamın oynadığı diğer tüm oyunlarda aynı fpsi alıyorum birtek adam warzone dengeli ayarlarda 140 altına asla inmiyor ben 100 civarı dolaşıyorum.
Oyuna girip çıktıktan sonra gelir o dosya. Ramlerin hızları kaç ?

Ziraeal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert zz
Oyuna girip çıktıktan sonra gelir o dosya. Ramlerin hızları kaç ?
Hocam zaten defalarca ayar denedim ve işe yarayıp yaramadığını kontrol etmek için oyunu restart attım kaç kere ve ben atana kadar içine o dosya gelmedi. Hatta bunun için oyun steamden yüklüydü gittim onu silip battle netten yükledim yine gelmemişti. Ramler 2x8 3600 cl18

code_43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
kazım kandemir
Merhaba Ryzen 5 5600 rx6700xt sistem kullanıyorum. Ayarlar extreme yapıncada 100-110 ayarları low yapıncada 100-110 fps alıyorum.
Şu videodaki arkadaş benimle aynı sisteme sahip oynadığı tüm oyunları bende denedim birebir aynı sonuçları alıyorum mesela cs go lowda birebir aynı fpsleri alıyorum adamla ama warzone 2 de ayarları dengeliye almış 140 civarı fps alıyor ben alamıyorum sorun ne olabilir 2 gündür kafayı yiyeceğim ne olur yardım edin ?
Adamın videosu şu :
eğer kullandığınız hdd , ssd yada m.2 ssd okuma-yazma değerleri videodaki arkadaşınkinden düşükse etki edebilir. Tahminde bulundum

Ziraeal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert zz
eğer kullandığınız hdd , ssd yada m.2 ssd okuma-yazma değerleri videodaki arkadaşınkinden düşükse etki edebilir. Tahminde bulundum
Hocam ssd ye kurulu oyun 3500 e 2100 hızları var

@Ckribrahim hocam nasıl çözeriz ya diyorum acaba sistemde sorun mu var amacım onu anlamak ama dediğim gibi başka oyunlarsa sorun yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Timurhan Uçarlı
Hocam zaten defalarca ayar denedim ve işe yarayıp yaramadığını kontrol etmek için oyunu restart attım kaç kere ve ben atana kadar içine o dosya gelmedi. Hatta bunun için oyun steamden yüklüydü gittim onu silip battle netten yükledim yine gelmemişti. Ramler 2x8 3600 cl18
biostan kontrol ettin değil mi? soruyorum sadece.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Hocam ssd ye kurulu oyun 3500 e 2100 hızları var

@Ckribrahim hocam nasıl çözeriz ya diyorum acaba sistemde sorun mu var amacım onu anlamak ama dediğim gibi başka oyunlarsa sorun yok
Sistemde sorun yoktur. Attığın video ile 2 ay önce çekilmiş. Güncellemeler ile FPS düşmüş olabilir. Şuan aynı adam test etse belki senin değerlerini alacak. Çünkü bu durum warzone 1'de çok olmuştu. Oyun çıktığında çok iyi FPS ler alıyorduk. Güncelleme geldikçe FPS ler düştü. Muhtemelen şuan öyle bir durum var. Warzone 2 yayıncılarının ayarlarına bakabilirsin. O şekilde biraz daha iyi olabilir.

Ziraeal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert zz
biostan kontrol ettin değil mi? soruyorum sadece.
Hocam evet el ile cl18 3600 e ben ayarladım aynı şekilde cpu z dede ayarlanmış olarak gözüküyor.

@Unbelievablev2 siz wz2 de balanced yapınca kaç civarı fps alıyorsunuz hocam ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,033
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom