Neler Yeni

Coil whine sesi olan sistem alınır mı??

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yiğit
Arkadaşlar yeni sistem alacağım 2.el 2-3 aylık frekans ROG STRIX 6750XT sistem bu ama sahibi ekran kartından coil whine diye bir ses geldiğini söylüyor sizce almalı mıyım vazgeçmeli miyim? çoğu ekran kartından geliyormuş sanırsam ama tereddütteyim. Sesin videosu :

Sanırım grafiklerle oynayınca sesin dalgası değişiyor

çogu yeni ekran kartında var 6750xt asus rog aldık abime ondada var yeni aldık onuda 3060ti var ark.da ondada var itopyadaki eleman yeni ekran kartlarının 10-9 unda var dedi çokda takılmamak gerekir fiyatı mantıklıysa yapıştır

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çogu yeni ekran kartında var 6750xt asus rog aldık abime ondada var yeni aldık onuda 3060ti var ark.da ondada var itopyadaki eleman yeni ekran kartlarının 10-9 unda var dedi çokda takılmamak gerekir fiyatı mantıklıysa yapıştır
20k fiyat

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence 20 k ya burda güzel sistem önerirler gibime geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sıfır almış olursun hem
Hocam bunu almayayımmı o ses sorunu fazlamı sizce

xxefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Efe Aksu
Hocam bunu almayayımmı o ses sorunu fazlamı sizce
ya açıkçası sesten ben pek rahatsız olmadım performansada etki edeceğini düşünmüyorum fakat 20 bin bütçen varsa sıfır al bence güzel f/p hazır sistem alırsın bence sıfır almak istiyorsan yeni konu aç yardım eder arkadaşlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ya açıkçası sesten ben pek rahatsız olmadım performansada etki edeceğini düşünmüyorum fakat 20 bin bütçen varsa sıfır al bence güzel f/p hazır sistem alırsın bence sıfır almak istiyorsan yeni konu aç yardım eder arkadaşlar.
ayrıca teknoloji şans işidir benimde 6750 xt ekran kartım var arkadaşımda denedim bi sıkıntı yoktu sadece arkadaşımın kasasının yanı açık diye sıcak hava geliyordu eylülün başında kasamı tamamlayacağım bende.

Top Bottom