Neler Yeni

Coil Whine Sorunundan Dolayı Garantiye Giden Üründe Değişim Mi Olur Yoksa Tamir Mi?

Ukhai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Mehmet
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Oğuzhan
Hocam bildiğim kadarıyla coil whine'ın tamiri mümkün değil.
Ürün değişimi yapmaları lazım o zaman yani laptop için dökülen alın terşni biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

iade et en mantıklısı
Olurmu ki

Artık piyasadaki kartların çoğuna coil whine var. RX6500 kullanıyorum bende de var.
Ama saçma aga

Tamir etmezlerse veya ürün değişimi yapmazlarsa mahkemryr taşınırmı olay

Ukhai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Mehmet
Orası doğru gerçekten para verdiğimiz ürünü geri almamaları çok kötü. Fakat ürünün ne tamiri mümkün ne de değişim yapmaları. Eğer gerçekten aşırı ses çıkartıyorsa rahatsız edecek derecede o zaman değişim yapıyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Oğuzhan
Orası doğru gerçekten para verdiğimiz ürünü geri almamaları çok kötü. Fakat ürünün ne tamiri mümkün ne de değişim yapmaları. Eğer gerçekten aşırı ses çıkartıyorsa rahatsız edecek derecede o zaman değişim yapıyorlar.
Çok geliyo ya mahkemeye taşıyabilirmiyim

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Şaka mı kanka ya o kadar para ver coik whine olsun vercem mahkemeye
coil ehine bir sorun değil ki ses sadece, senin desiğin şey bilgisayar fan sesi çıkartıyor diye garantiye vermekten farksız

Ukhai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Mehmet
Çok geliyo ya mahkemeye taşıyabilirmiyim
Çok gelmesine rağmen geri almazlarsa tüketici hakem heyetine gidip şikayet edebilirsiniz.

coil ehine bir sorun değil ki ses sadece, senin desiğin şey bilgisayar fan sesi çıkartıyor diye garantiye vermekten farksız
Eğer ses çok geliyorsa bence sorun olarak görülmeli. Sürekli başımı ağrıtan bir sese katlanamazdım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Oğuzhan
Çok gelmesine rağmen geri almazlarsa tüketici hakem heyetine gidip şikayet edebilirsiniz.

Eğer ses çok geliyorsa bence sorun olarak görülmeli. Sürekli başımı ağrıtan bir sese katlanamazdım.
Verdim abiye dedi halledicez felan halletmezlerse şaka mı derim iade isterim banane hacı tr de para kazanmak çok mu kolay bişi

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory

full sıvı soğutmalı kasa alcaksın 0 ses istiyorsan yani tamaen sessiz hava soğutmalu bilgisayar yok benim bildiğim hele laptop alıp sessiz olmasını beklemek nası bişey

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Oğuzhan
Kulaksız oynanmıyo oyun zevkimin içine etti

full sıvı soğutmalı kasa alcaksın 0 ses istiyorsan yani tamaen sessiz hava soğutmalu bilgisayar yok benim bildiğim
Ya kanka coik whine her laptopta yok bana neden kötü verebilirler öyle bir hak yok .

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Kulaksız oynanmıyo oyun zevkimin içine etti

Ya kanka coik whine her laptopta yok bana neden kötü verebilirler öyle bir hak yok .
hiçbir sonuç çıkmaz o servisten büyük ihtimalle ama bakalım

Ukhai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Mehmet
full sıvı soğutmalı kasa alcaksın 0 ses istiyorsan yani tamaen sessiz hava soğutmalu bilgisayar yok benim bildiğim
Hocam sessiz bilgisayar istediğimiz yok. Coil whine sesi şiddetli bir biçimde duyulursa bu normal fan sesinden ziyade kulağı tırmalayan rahatsız edici bir sese dönüşüyor buna katlanılamaz. Zaten şiddetli sesler sorun olarak görülüp değiştiriliyor.
Benim kastettiğim basit coil whine sesi değil yanlış anlaşılmasın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Oğuzhan
Hocam sessiz bilgisayar istediğimiz yok. Coil whine sesi şiddetli bir biçimde duyulursa bu normal fan sesinden ziyade kulağı tırmalayan rahatsız edici bir sese dönüşüyor buna katlanılamaz. Zaten şiddetli sesler sorun olarak görülüp değiştiriliyor.
Benim kastettiğim basit coil whine sesi değil yanlış anlaşılmasın.
Oyunda ötüyo durmadan mikrafondan kayıt aldım baya belli oluyor baya gıcık

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,283
İsim
Deniz Bey
Rahatsız edici ise bence olumlu bi dönüş olacaktır inşallah kısa zamanda çözüm odaklı olurlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,753
Üyeler
141,625
Son üye
efehanh
Top Bottom