Neler Yeni

Çok hafif mouse arıyorum

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,757
İsim
Murat Orhan
Aman hocam bu da çok pahalı 10 gram fazla olsun 2800 TL ucuz olsun sorun değil:D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alırım önümüzdeki hafta falan da fareyi mousepad olmadan kullanmak zarar verir mi tabanına?
Bir tık.

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Hocam destek için teşekkürler, vgn dragonfly F1 pro Max ile sizin öneriniz olan dareu kıyaslarsak hangisi ağır basar? Çok bir fark yok arada, satıcı wraith olması daha güvenli geldi. Ürünü de inceledim benziyor gibiler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,757
İsim
Murat Orhan
Hocam destek için teşekkürler, vgn dragonfly F1 pro Max ile sizin öneriniz olan dareu kıyaslarsak hangisi ağır basar? Çok bir fark yok arada, satıcı wraith olması daha güvenli geldi. Ürünü de inceledim benziyor gibiler.
Ben A950 alırdım yine.

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Hocam mouse sipariş verdim a950 4k olanı teşekkürler. Mousepadi de alabilirim ancak ben mouse ve padi aynı zamanda taşınabilir şekilde kullanacağım mobil cihazlarım için. O yüzden o mousepadin deseni hoşuma gitmedi ve boyutu da fazla büyük geldi. Farklı bir öneriniz var mı bu durumda?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,757
İsim
Murat Orhan
Klasse pro

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Selim
Klasse pro cok daha büyümüş. Ya sizin dediğiniz xtrfy gp4 alacağım ya da klasse nin 750 TL civarı olan meşhur modeli. Control için hangisi daha uygundur? Çok sordum, helal edin.
Klasse pro çok kayıyor. Ucuzdan pahalıya sıralarsak: ss qck+ ile benzer ama daha kaliteli Ikea Lanesplare, Xraypad Aqua Control, Longteng Huoyun (Biraz sert tırtıklı yüzeyli alışmak lazım)

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Klasse pro çok kayıyor. Ucuzdan pahalıya sıralarsak: ss qck+ ile benzer ama daha kaliteli Ikea Lanesplare, Xraypad Aqua Control, Longteng Huoyun (Biraz sert tırtıklı yüzeyli alışmak lazım)
1 dakika önce klasse pro düz siyah olanı sipariş verdim amazondan. Beğenmezsen en kötü iade ederim profesyonel oyuncu değilim zaten mouse zarar gelmesin akıcı şekilde takılayım istedim. Daha önce mousepad'e harcama yapan biri olmadığım için speed control falan ne gelecek öğreneceğim artık. Dışarıda kullanım içinse fiyat/performans olarak çok övülen ikeayı alacağım mağazasına gidip. 90x40 klasse evde, Ikea dışarıda kısaca. Yardım eden herkese çok teşekkür ediyorum. Bu vesileyle Dareu A950 Pro 4K ve klasse pro ile kapattık mouse işini. Sırada klavye var :)

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Selim
1 dakika önce klasse pro düz siyah olanı sipariş verdim amazondan. Beğenmezsen en kötü iade ederim profesyonel oyuncu değilim zaten mouse zarar gelmesin akıcı şekilde takılayım istedim. Daha önce mousepad'e harcama yapan biri olmadığım için speed control falan ne gelecek öğreneceğim artık. Dışarıda kullanım içinse fiyat/performans olarak çok övülen ikeayı alacağım mağazasına gidip. 90x40 klasse evde, Ikea dışarıda kısaca. Yardım eden herkese çok teşekkür ediyorum. Bu vesileyle Dareu A950 Pro 4K ve klasse pro ile kapattık mouse işini. Sırada klavye var :)
Ben şuan güncel qck+ kullanıyorum evde klasse var senin gibi. Klasse yağ gibi akıyor zaten hafif mouse skatezler de kaygan süper his :) Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.

Top Bottom