Neler Yeni

çok mu kilo aldım ne yapmalıyım? Spora başlamalıyım mıyım?

ato1954

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Atakan
Hocam yanlış anlamayın ama görüntü çok kötü, acilen spora başlayın bence.

pendragon

80+ Bronze
Son bir kaç ayda galiba 2 katına çıktım :/. Kilomu tam bilmiyorum ama en son 80 civarıydım. Şu an kaçım bilmiyorum. 90-100 civarı olduğumu düşünüyorum. Ne yapmalıyım? Babamı beni spor salonuna yazdırması için napmalıyım? Yaşım 15 çok yakında 16 olucam. Boyum 176 cm. Bilgisayar başında oturmaktan aldım gibime geliyo. Günde 7 saatten aşağı durmuyorum. Haftasonları 10 saati geçiyor. Duruşumun bozulmasından korkuyorum. Bana ne önerirsiniz?
hocam bilgisayar başında oturmasıyla pek alakası yok durumun. 18 Yaşındayım senin gibi 7 saat olmasada minimum 5 saat bilgisayar başındayım. 2-3 yıllık spor geçmişim var. Düzgün beslenip gerekli antremanı yaparsanız bilgisayar başında 10 saatte dursanız vücudunuz güzel duracaktır.

Hocam yanlış anlamayın ama görüntü çok kötü, acilen spora başlayın bence.
Hadi ya. Durumum o kadar çok mu kötü farkındayım ama spora da bi türlü başlayamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bilgisayar başında oturmasıyla pek alakası yok durumun. 18 Yaşındayım senin gibi 7 saat olmasada minimum 5 saat bilgisayar başındayım. 2-3 yıllık spor geçmişim var. Düzgün beslenip gerekli antremanı yaparsanız bilgisayar başında 10 saatte dursanız vücudunuz güzel duracaktır.
Abur cubur nerdeyse yemiyorum ama ona rağmen almışım. Pcden önce zayıftım hocam.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,178
İsim
Ahmet Sevinç
Hadi ya. Durumum o kadar çok mu kötü farkındayım ama spora da bi türlü başlayamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abur cubur nerdeyse yemiyorum ama ona rağmen almışım. Pcden önce zayıftım hocam.
Abur cubur yememen güzel hocam en azından daha az zorlanırsın 😊
Bu araba spora gitmek illede fitness olarak algılama çık dışarı 500 kalori yaksan bile kardır ben mesela ramazan ayı full öyle takıldım madem memnun değilsin sende çıkıp yürüyebilirsin

Abur cubur yememen güzel hocam en azından daha az zorlanırsın 😊
Bu araba spora gitmek illede fitness olarak algılama çık dışarı 500 kalori yaksan bile kardır ben mesela ramazan ayı full öyle takıldım madem memnun değilsin sende çıkıp yürüyebilirsin
Okuldan eve evden okula zaten yürüyorum. Diğer türlü zaman kalmıyor. akşam oluyor zaten.

Top Bottom