Neler Yeni

çok mu kilo aldım ne yapmalıyım? Spora başlamalıyım mıyım?

Kral birazdaha spor yapmazsan obezsin hatta kısmi obezlige gelmeye başlamışsın. En azından her gün kardiyo yapıp kalori açıgı olusturursan zayıflayabilirsin.
o kadar oldum mu? Sence kaç kilo aldım 20 yoktur herhalde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu PC başında bu kadar oturmayın be kardeşim vallahi kendinize yazık ediyorsunuz postürün bile bozulmuş daha yaşın çok genç çok fazla yağ var vücudunda çok fazla hareketsizlik aşırı şeker, fastfood ürünleri,cips,kola, bisküvi,hamur işleri vs vs. daha sayamadığım birçok sağlıksız ürünler var bunlardan uzak durun mutlaka bir spora yazıl kalitesi çok fark etmez hatta belediyenin spor merkezleri var oraya git ama mutlaka git beslenmene dikkat et ve en önemlisi hareketsiz kalma bu kadar oyun,oyun nereye kadar hiç mi sıkılmıyorsunuz 😄 ben 2 saat PC başında dursam bunalıyorum hoş uzun zamandır PC kullanmıyorum ve böyle de hayatım daha güzel oldu diyebilirim önce kafada bitiyor her şey iradeye bağlı buna sadık kal çok çalış.
Postürüm nasıl bozulmuş abur cubur çok tüketmiyorumki. Valla oyun oynarken zaman nası geçiyo anlamıyorum.

Yaktınız kaloriden fazla kalori aldığınız kesin az yeseniz bile kalorisi düşük besinler tüketin mümkünse ekmeği fazla tüketmeyin
Ekmeği sadece kavhaltıda bi de akşam çikolatalı ekmek yediğim zamanlarda tüketiyorum.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,348
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
o kadar oldum mu? Sence kaç kilo aldım 20 yoktur herhalde.

Postürüm nasıl bozulmuş abur cubur çok tüketmiyorumki. Valla oyun oynarken zaman nası geçiyo anlamıyorum.

Ekmeği sadece kavhaltıda bi de akşam çikolatalı ekmek yediğim zamanlarda tüketiyorum.
Duruştan bozulmuş belli çünkü omuz bölgesi düşmüş ve göbek niye olur hiç düşündün mü 😊

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,348
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Göbek fazla kilodan olmaz mı? Bir de sence kısa sürede çok mu aldım?
Fazla kilo neden olur düzensiz beslenme ve hareketsiz yaşam sağlık sorunlarına neden olur kilo kalp damar hastalıklardan tut birçok ciddi sağlık sorunlarına yol açar kilonuza çok ama çok dikkat edin vücut kitle indeksinizi ölçün kalori hesabı yaparak ona göre ya kalori düzenine gidin

Fazla kilo neden olur düzensiz beslenme ve hareketsiz yaşam sağlık sorunlarına neden olur kilo kalp damar hastalıklardan tut birçok ciddi sağlık sorunlarına yol açar kilonuza çok ama çok dikkat edin vücut kitle indeksinizi ölçün kalori hesabı yaparak ona göre ya kalori düzenine gidin
Şu an kilomu bilmiyorum. Galiba aşırı kilolu kısmına giriyorum. Belkide obez sınırındayım. Ramazanla beraber gece çok yemeye alıştığımdan onunda etkisi var galiba bu kadar kg almamda.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,348
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Şu an kilomu bilmiyorum. Galiba aşırı kilolu kısmına giriyorum. Belkide obez sınırındayım. Ramazanla beraber gece çok yemeye alıştığımdan onunda etkisi var galiba bu kadar kg almamda.
İşte düzensiz beslenme sonucu oluyor bunlar bence obeze yakınsın kilonu ölç boyunu ölç indeksi hesapla bak bakalım durumuna

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,348
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

3.George

80+ Bronze
Hocam baya almışsın hemde baya kısa sürede. Acilen diyete gir zayıfla yoksa gidişat çok kötü.

Top Bottom