Neler Yeni

Çok uygun fiyatlı TV satan televizyonn.com güvenilir midir?

Merhaba arkadaşlar,

televizyonn.com

web sayfasında oldukça uygun fiyatlı cihazlar var ancak internette pek bilgiye erişemedim.

Bilgisi/geçmiş deneyimi olan var mıdır?

Son düzenleme:

serwintes

80+ Gold
Merhaba arkadaşlar,

televizyonn.com

web sayfasında oldukça uygun fiyatlı cihazlar var ancak internette güvenilir olduklarını kanıtlayan bir bilgiye erişemedim.

Sikayetvar’da 7 problemi eksiksiz çözmüş görünüyorlar ama kendileri de yazdırmış olabilir güven sağlamak için.

Bilgisi/geçmiş deneyimi olan var mıdır?
güvenilmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

1677656473187.png

imkansız bu fiyata

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
487
İsim
Berk Era
adam yaratıcı site adı bulmaya bile uraşmamış çakma çar açar gibi site açmış bencede güvenilmez.

televizyon1.com falan açsaydı keşke bune böyle.

bywoid

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Gökdeniz
Merhaba hocam bende sizin gibi düşünceliydim ilk siparişimi sadece mi box olarak yaptım sorunsuz geldi sonra tv siparişi verdim, iki üründe orijinal türkiye adıma faturalı geldi bilgin olsun.

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Yusuf Emre Şahin
Merhaba hocam bende sizin gibi düşünceliydim ilk siparişimi sadece mi box olarak yaptım sorunsuz geldi sonra tv siparişi verdim, iki üründe orijinal türkiye adıma faturalı geldi bilgin olsun.
Forumu pek kullanmıyormuşsun ve bu konuya yorum yapıyorsun. Bana pek güvenilir gelmedin açıkçası..

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,699
İsim
Orkun
1677698702108.png

eticaret.gov.tr de kaydı var ama bilemiyorum.

bywoid

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Gökdeniz
Forumu pek kullanmıyormuşsun ve bu konuya yorum yapıyorsun. Bana pek güvenilir gelmedin açıkçası..
Neden anlamadım güvenilirlikle ne alakası var? 3 senedir üyeyim. her konuya yorum yapmam mı gerekiyor arkadaş soru sormuş bende tecrübelerimi paylaştım.

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Yusuf Emre Şahin
Neden anlamadım güvenilirlikle ne alakası var? 3 senedir üyeyim. her konuya yorum yapmam mı gerekiyor arkadaş soru sormuş bende tecrübelerimi paylaştım.
Doğrudur bir şey diyemem ama sonuçta herkese güvenmemek gerekiyor

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,699
İsim
Orkun
1677699027324.png

Güvenilir değil sakın alışveriş yapmayınız. Site de 6. yıl yazıyor domain 11 Şubat da alınmış.
Şikayetvar dan şikayetleri inceledim en eski şikayet 1 hafta önce yapılmış. Benim fikrimce %100 güvenilir değil alışveriş yapmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Hasan Can Delen
merhaba; tüm gerçekleştirmiş olduğunuz marka itibarını zedeleme, karalama kampanyası ve örgütlenme suçları nedeniyle hakkımızda yapılan; asılsız, yanlış itham ve beyan içerikleri paylaşımlarınıza istinaden Sinop cumhuriyet başsavcılığı'na, hakkınızda suç duyurusunda ve şikayette bulunulacak olup ilgili yasal süreç firmamız tarafından başlatılacaktır. şu anda hukuk birimimize ve avukatlarıma bilgi verilerek gerekli işlemler için aksiyon alınıyor. sizlere tüm süreç boyunca bilgilendirme sağlanacak ve kamuoyu bilgilendirmesi yapılacaktır. şirketimizin uğramış olduğu zararlar; hesaplanarak tüm zarar tazminleri tarafınızca yargı sonucunda haklı bulunmamız doğrultusunda sizlerden karşılanacaktır. bizlere sorunlarınız ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.

yukarıda bizler hakkında karalama amaçlı olumsuz yanlış itham ve beyan içeren asılsız kişiler için talebimiz bizlerin müşterisi olduğuna dair, bizlerden ürün/hizmet alımı yaptığına dair Televizyonn.com logosu, bilgileri gözükür şekilde ve ödeme dekontunu içeren bilgilerle tarafımıza ve kamuoyuna ekte paylaşmaları rica olunur aksi takdirde sorumluluğun altında kalacakları bilgisi kamuoyuna duyurulur.

Çeşitli forumunda sitemiz ile ilgili olarak açılan konularda karalama amaçlı ve tamamen itibar zedeleyici şirketimiz ve müşterimiz olmayan şahıslar tarafından asılsız yanlış, itham ve beyan içeren içerikler mahkeme ve yasal işlemler kararı nezdinde kanunen resmi olarak kaldırılmıştır bunu her hangi bir arama motoru üzerinden kontrol edebilirsiniz ancak bazı tarayıcılarda önbellek kaynaklı hala görüntüleme sağlanabilmektedir

bilgilerinize sunarız.

ek olarak, daha önce gerçekleştirilen bu tarz karalama kampanyaları sonucunda gerçekleştirilen tüm eylemler için ilgili kişiler hakkında başlattığımız yasal sürece ilişkin dolandırıcılık, gasp ve marka ticari itibar zedeleme, hakaret suçları sebebi ile şikayetler bulunulduğuna yasal süreç başlatıldığına dair evrakları bizlere ulaşarak görüntüleyebilirsiniz.

iyi akşamlar dileriz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,630
Üyeler
151,585
Son üye
wipseyyy
Top Bottom