Neler Yeni

Gaming gen TR güvenilir midir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Deniz Sakıncı
Merhaba arkadaşlar. RTX 4060 OC ekran kartlı bir sistem beğendim ve bütçeme de uygun gözüküyor. bu işlerden hiç anlamadığım için sizlere sormak istedim. Gaming.gen.tr üzerinden hazır sistemi sipariş
etsem herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimalim var mı? Firma güvenilir midir? lütfen bilgisi olan arkadaşlar beni bilgilendirirse çok sevinirim. herkese iyi günler dilerim.

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,039
İsim
Lokman Açil
Merhaba arkadaşlar. RTX 4060 OC ekran kartlı bir sistem beğendim ve bütçeme de uygun gözüküyor. bu işlerden hiç anlamadığım için sizlere sormak istedim. Gaming.gen.tr üzerinden hazır sistemi sipariş
etsem herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimalim var mı? Firma güvenilir midir? lütfen bilgisi olan arkadaşlar beni bilgilendirirse çok sevinirim. herkese iyi günler dilerim.

Güvenilir.

quistin

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Fırat divitci
Ekran kartı aldım, sorun yaşamadım.

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
burak armağan
güvenilirdir hocam zaten aldığınız ürünlerin hepsi garantili ve bazıları ise birebiri ile değişim yapmakta

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
907,928
Üyeler
140,928
Son üye
alpoatl